Cani kocadan şok itiraflar! Eşini kemerle dövüp saçını kazıttırdı

İngiltere’nin Manchester şehrinde yaşanan gelişme kan dondurdu. Söz konusu olayda bir kişinin eşine yaptığı işkencelerin detayları yer aldı.

Eşiyle 17 yıldır evli olan 45 yaşındaki Kalanther Nibraz iddiaya göre bu süreçte eşine sürekli kötü davrandı ve onu ‘sefil bir hayata’ maruz bıraktı. Cani koca yıllardır işsizdi ve eşi evi tek başına geçindirmeye çalışıyordu.

İsmi açıklanmayan kadının kazandığı paraları çalıp uyuşturucu alan Nibraz, İngiltere’ye 2006 yılında geldi. Burada eşiyle 3 çocuk dünyaya getiren Nibraz, kadına ‘taciz’ içeren davranışlarda bulundu. Eşinin şikayeti üzerine mahkemeye çıkan Nibraz eşiyle 2019’dan bu yana nadir görüştüğünü ve Kovid-19 döneminde ülkesi Sri Lanka’dan İngiltere’ye gelemediğini söyledi

Engelli adam kabusu yaşadı! Vücudundan 250 iğne çıktı

ALDATMA DETAYI

Bu süreçte eşiyle sürekli tartıştığını belirten Nibraz’a mahkeme, eşini arayıp ona hakaretler savurduğunu ve başka kadınlarla cinsel ilişkiye girdiğini anlattığını hatırlattı.

Aynı şekilde kadının da kendisini aldattığını söyleyen Nibraz, olayı öğrendiğinde eşini kemerle döverek banyoya götürdüğünü ve zorla saçlarını kazıttığını belirtti.

Gardiyanlar gözlerine inanamadı! Kendi imkanlarıyla duvarı deldi, nedeni kaçmak değil

REZALETİN SONU YOK

Skandallar bununla da bitmedi. Eşini sık sık evde dövdüğü de ortaya çıkan Nibraz bir keresinde morali bozuk olduğu için kadının karnına tekme attı.

Mahkeme sonunda ise cani kocanın tutuklanmasına karar kılındı. Tutuklanan Nibraz, karısına iyi davrandığına ve kadının saçlarını kendi isteğiyle kestiğini öne sürdü.

600 bin dolarlık aşk gecesi! Uyandığında hayatının şokunu yaşadı
Karakoldaki iğrenç olayda yeni gelişme: ‘Cinsel olarak sömürüldüm’
Putin’in dostundan çıplak arama! Nedeni pes dedirtti

PaYLaŞşşş