Gülseren Ceylan’dan Mehmet Ali Erbil açıklaması: Kopmamız zor oldu, gerçek bir aşk vardı!

Ünlü şovmen Şovmen Mehmet Ali Erbil ile 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan, geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandırma kararı almıştı. 26 yaşındaki Ceylan, ayrılığın ardından “Ciddi ilişki yaşanacak bir insan değilmiş. Ben de bunu fark ettiğim için evden ayrıldım. Çok başına buyruk bir insan Mehmet Ali. Ben öyle bir insan değilim” demişti.

Gülseren Ceylan, son olarak Instagram sayfasının hikayeler bölümünden peş peşe videolar paylaşarak, Mehmet Ali Erbil hakkında açıklama yaptı.

“GÜLSEREN BENDEN VAZGEÇMİŞ DİYOR”

Önce ünlü şovmenin TikTok yayınından bir klip paylaşan Ceylan; “Arkadaşlar merhaba, bir açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle bu açıklamamdan önce attığım videoyu izleyin. Dün ben uyurken, Mehmet Ali Erbil TikTok yayınında beni sorduğu için arkadaşlarım beni arıyor. Ben de Mehmet Ali ile muhatap olmak istemediğimi söylüyorum. O da bunun üzerine ‘Gülseren benden vazgeçmiş’ diyor. Şimdi, neden böyle bir şey paylaşıyorum? Ona gelelim” dedi ve şöyle devam etti:

Alıntı Metni

“YETER Kİ BENDEN UZAK OLSUN!”

“Gördüğünüz üzere dün kendisi beni arattırmış ve ben istemediğimi söylemişim, o da benim vazgeçtiğimiz söylemiş. Yani Mehmet Ali durumun farkında. Ben ondan vazgeçtim. Bu ilişkiden vazgeçtim. O yüzden bu saatten sonra kiminle takipleşirse, kiminle sevgili olursa olsun; beni ilgilendirmiyor. Yolu açık olsun. Ben bir kere uyarımı yaptım, ikinciyi zaten yapmam. Yeter ki benden uzak olsun, benim arkadaşlarıma bir şey söylemesin. Bana bir daha yazmasın çünkü ben bir daha onunla asla diyalog kurmayacağım. Benim için bu olay sonsuza kadar kapanmıştır. Siz bana artık onunla ilgili hiçbir şey söylemezseniz sevinirim. Çünkü ben artık bıktım, hayatıma devam etmek istiyorum.”

Alıntı Metni
İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’e tepki: Torunları yaşındaki kızlara bakmasınlar!
Mehmet Ali Erbil ‘Sevgili değiliz’ dedi, Nevide Çiçek sinirlendi! ‘Her şeyin yalanmış’
PaYLaŞşşş