Kanye West’ten dikkat çeken paylaşımlar! Kim Kardashian ve ailesini hedef aldı

Adını mahkeme kararıyla resmen ‘Ye’ olarak değiştiren ve son dönemde davranışlarıyla gündemden düşmeyen Kanye West (45), geçtiğimiz aylarda eski eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian (41) ile, ünlü ismin yeni sevgilisi Pete Davidson’ı (28) taciz eden paylaşımlar yapmıştı.

BOŞANMANIN DETAYLARI

Evlilik sözleşmesine bağlı kalan Kim Kardashian ve Kanye West, 2 Mart’ta boşanmıştı. Los Angeles Yüksek Mahkemesi, Kardashian’ın bekar ilan edilme talebini yasal olarak kabul ederken, West’in itirazını dikkate almamıştı. İkilinin, dört çocuğunun velayeti ve mal paylaşımı konusu ise henüz netleşmemişti.

“DELİ OLAN BEN DEĞİLİM”

Kanye West, son olarak Instagram hesabından eski eşi Kim Kardashian ile çocukları hakkında olan konuşmalarını yayınladı. Rapçinin gönderilerinden birinde, Kim’e çocukları için seçtiği okul yüzünden kızdığı görünüyor:

Alıntı Metni
Kim Kardashian ve Kanye West, kızları North için bir araya geldi

Çocuklar, Los Angeles’ta yer alan özel bir okula gidiyorlar; ancak West, çocuklarının kurduğu okul olan Donda Academy’ye gitmesini istiyor. Kanye ilk olarak geçen yıl Ekim ayında bir okula başlayacağını duyurmuştu. Rapçinin rahmetli annesi Donda West’in adını taşıyan özel Hıristiyan akademisi de Los Angeles bölgesinde bulunuyor.

“LÜTFEN DURUR MUSUN?”

West’in yayınladığı ekran görüntülerine göre, Kardashian eski eşine “Lütfen durur musun?” şeklinde yanıt verdi. Kanye ise, “Hayır. Yüz yüze konuşmamız gerekiyor. Çocukların nerede okula gittikleri konusunda hiçbir söz hakkın yok. Neden sen karar veriyorsun? Yarı beyaz olduğun için mi?” diye yazdı.

“KRIS’İN SENİ DE PLAYBOY’A ÇIKARMASINA İZİN VERME”

Ünlü isim, bir başka paylaşımında ise Kylie Jenner’ın eski asistanı Victoria Villarroel’in bir fotoğrafını paylaşarak, “Kris’in (Jenner) Kylie ve Kim’e yaptığı gibi seni de Playboy’a çıkarmasına izin verme. Hollywood dev bir genelev. Pornografi ailemi mahvetti, bağımlılıkla mücadele ediyorum. Bunun Northy ve Chicago’ya olmasına izin vermeyeceğim” notunu yazdı.

Rapçinin yayınladığı ekran görüntülerinden birinde ise, Kardashian; “Bu mesaj annemden: Lütfen ona adımı anmayı bırakmasını söyle. Neredeyse 67 yaşındayım ve kendimi her zaman harika hissetmiyorum. Bu, beni hiç bitmeyecek kadar strese sokuyor” ifadelerini kullandı. Kanye bunun üzerine, Kim Kardashian’ın seks kasetine ve 2007’de Playboy için yaptığı fotoğraf çekimine atıfta bulunarak, “Playboy çekimleri ve seks kasetleri yapmayacaklar” cevabını verdi.

Kim Kardashian ile ayrılan Pete Davidson, Kanye West yüzünden terapi görüyor!

“PETE’E SORUN”

Kanye West, sonrasında Kim Kardashian’ın travma terapisi almaya başlayacağını söyleyen eski sevgilsi Pete Davidson hakkında bir paylaşım yaparak, “Pete’e çocuklarımın dövmelerinin travma ünitesinde nasıl olduğunu sorun” diye yazdı.

Davidson, Kardashian ile birlikteyken çocuklarının isimlerinin baş harflerini dövme yaptırmıştı.

“BU İŞİN İÇİNDE BİRLİKTEYİZ”

Başka bir gönderide rapçi, Kardashian kardeşlerin mevcut ve eski partlerine atıfta bulundu. Ünlü isim, Tristan Thompson, (Khloe Kardashian’ın eski sevgilisi), Scott Disick, (Kourtney Kardashian’ın eski sevgilisi) ve Travis Scott’ın (Kylie Jenner’ın sevgilisi) isimlerini gösteren bir görüntü paylaşarak; “Sperm bağışçıları. Bu işin içinde birlikteyiz” diye yazdı.

Ardından sadece Travis ve Scott isimlerini gösterekek, “Bunlar benim kardeşlerim. Yine de Kris’e karşı duran gördüğüm tek kişi benim. Gelin ve savaşın benimle, acıyı seviyorum” ifadekerini kullandı.

Kanye West, yazdıklarının sosyal medyada büyük yankı uyandırmasının ardından, bütün paylaşımlarını sildi.

Kim Kardashian, ailesini Kanye West’e karşı korudu!
‘Kanye West, birlikte yaşaması zor bir insan’
PaYLaŞşşş