‘Milyoner’e karnı burnunda katılan yarışmacı: Burada doğurursam adını Kenan koyacağım

Milliyet.com.tr
ATV’nin ilgiyle takip edilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacılara sorulan sorular ve verilen cevaplar zaman zaman gündem oluyor. Fenomen yarışma, 31 Ağustos Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Yarışmanın son bölümü, dikkat çeken anlara sahne oldu.

Yarışmaya katılan Burçin Kaya Hüseyinoğlu, başarılı bir performansla izleyicilerin karşısına çıktı. Karnı burnunda yarışmaya gelen yarışmacı, ikinci kez baba olmanın heyecanının yaşayan İmirzalıoğlu’yla sohbet etti.

KENAN İMİRZALIOĞLU’NU GÜLDÜRDÜ

Hüseyinoğlu, “Bugün buraya 1,5 kişi olarak geldim. 8,5 aylık hamileyim. Adını da belirledik. Burada doğurursam Mert Kenan koyacağız adını” şeklinde espri yaptı.

HEDEFİNE ULAŞARAK AYRILDI

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ise bu espriye gülerek karşılık verdi. Başarılı bir performans sergileyen yarışmacı, 50 bin TL’Lik soruya geldi. Yarışmacıya “100 yaş üstü yaşlıların yüzde kaçı kadındır?” sorusu yöneltildi. Çift cevap hakkını kullananHüseyinoğlu, ikisinde de bilemedi. Yarışmacı, hedeflediği gibi 30 bin TL alarak yarışmadan ayrıldı.

“ALLAH SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN”

Cevabın yüzde 81 çıkması üzerine ise Kenan İmirzalıoğlu, “Allah sizlere uzun versin, bizlere de yardım etsin. Başka bir şey diyemiyorum şuan” diyerek espri yaptı.

Kim Milyoner Olmak İster’e hareketleri ve heyecanıyla damga vuran yarışmacı

EREN BÜLBÜL SORUSU HERKESİ DUYGULANDIRDI

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Eren Bülbül ile ilgili gelen soru herkesi duygulandırmıştı. Şevval Gürsoy’a yöneltilen soru “PKK’lı teröristlerce, 11 Ağustos 2017’de şehit edilen Eren Bülbül, bugün kaç yaşında olacaktı?” şeklindeydi. 30 bin TL’lik ödüle ulaşan yarışmacı, 50 bin TL’lik soruyu Kenan İmirzalıoğlu’ndan dinlerken ünlü oyuncunun gözlerinin dolu dolu olması seyircilerin dikkatinden kaçmadı.

“15 YAŞINDA O CANA KIYDILAR”

Şıklar arasında, ‘A- 20’, ‘B- 22’, ‘C-24’ ve ‘D- 26’ yer aldı. Gürsoy ilk hakkında B, ardından C şıkkını seçti. Yanlış cevabı seçen yarışmacı, ‘Kim MilyonerOlmak İster’den elendi.

Kenan İmirzalıoğlu ise konuşmasında “Maalesef 15 yaşında o cana kıydılar. Hepimizin kalbini yaktılar. Tüm şehitlerimizi minnetle anıyoruz. Bir Eren Bülbül’ümüzü kaybettik ama Ayşe annemiz bilsin ki o bütün Türkiye’nin evladı oldu” ifadelerini kullandı.

Kim Milyoner Olmak İster’e tıp öğrencisi damga vurdu!
PaYLaŞşşş