Mustafa Sandal: Kim demiş erkek adam emzirmez diye!

Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliği 2018’de sona eren Mustafa Sandal, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da nikah masasına oturdu.Çiftin şahitliğini Simge Sütşurup ve Tunç Taşdemir üstlendi.

KARIN KASLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Nikahtan sonra dostları ve aileleriyle birlikte tekneyle denize açılan çift, denizin ve güneşin keyfini çıkardı. 52 yaşındaki Sandal ve 33 yaşındaki Sütşurup, sahilde mayolarıyla boy gösterirken, şarkıcının belirgin karın kasları oldukça dikkat çekti.

Sandal, daha sonra denize girip teknenin halatlarına tutunarak barfiks çekti.

AŞK DOLU TATİL

Mutlulukları her halinden belli olan çift nazar değmesin dedirtti. Melis Sütşurup düzgün fiziği ile dikkat çekti. Denizden çıkan Sandal ve Sütşurup daha sonra Bodrum koylarını gezmeye devam ettiler.

TARTIŞMA KONUSU OLDU

Sandal’ı kimisi çok fit bulurken kimisi de bu kasların sahte olduğunu; estetikle eklendiğini söyledi. Sandal hakkında sosyal medyada ‘hangi doktordan bu karın ya’ yorumları yapıldı.

Mustafa Sandal’dan vücut şov

12 YIL ÖNCE UÇAĞINI SATMIŞTI

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Melis Sütşurup için korkusunu da yendi. Pilotluk sertifikası olan şarkıcı, 12 yıl önce kazalardan korktuğu için uçağını satmasına rağmen müstakbel eşi için yeniden eğitimlere başladı. Sandal, balayında eşiyle helikopter turu yapmak için kolları sıvadı.

ŞARKICIYA TEBRİK MESAJI YAĞDI

Şarkıcıya en büyük desteği ise D Maris Genel Müdürü Cenk Türkmenoğlu veriyor. Sandal, geçtiğimiz günlerde kullandığı deniz uçağının önünde Türkmenoğlu’yla çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan yayınladı. Şarkıcıya, hayranlarından tebrik mesajı da geldi.

TUTKUSUNU EŞİNE AŞILADI

Mustafa Sandal, geçtiğimiz ay Melis Sütşurup ile Muğla Akyaka’ya gitti. Yıllardır uçurtma sörfü yapan popçu, şimdi bu tutkusunu eşine aşıladı. Önceki gün plajda ilk dersi de kendisi verdi.

“SERBEST DÜŞÜŞÜN EN İYİ YOLU”

Melis Sütşurup bu kare için “Serbest düşüşün en iyi yolu aşkın üstüne atlamaktır, deneyin” dedi!

“SÜT ANNE OLACAĞIN DA VARMIŞ”

Mutlu evlilikleri devam eden çiftten Sütşurup, son olarak Mustafa Sandal’ın eğlenceli bir videosunu yayınladı. Mustafa Sandal, videoda “Kim demiş erkek adam emzirmez diye!” sözleriyle dikkat çekerken, Sütşurup”Süt anne olacağın da varmış bu hayatta” dedi.

Mustafa Sandal’dan aşk dolu kutlama
PaYLaŞşşş