Defne Samyeli: Daha paylaşacağım fotoğraflar var!

Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda sözü Sibel Algan’a, müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait ‘Abidin’ parçasını sevenleriyle buluşturmuştu. Yeni eseriyle ilgili olarak ise “’Bundan sonra hiçbir şeyi kafama takmayacağım’ diyenleri dansa davet ediyorum. Tek bildiğim şey de bizi müzik kurtaracak” açıklamasını yapmıştı.

YORUM YAĞDI!

Bir dönem oyunculu olarak kamera karşısına geçen, son dönemde ise müzik kariyeriyle ön planda olan eski haber spikeri, sonraki günlerde Etiler’de bir mekan çıkışı objektiflere yansımıştı. İlk şarkısına çektiği klipte adeta avuç avuç çikolata yediği sahnelere sosyal medyada yorum yağan ünlü şarkıcıdan, olumsuz mesajlara cevap gelmişti.

“İNSANLAR ÇİKOLATA YEMİYOR MU?”

Elleriyle çikolata yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, söz konusu eleştirilere şu ifadelerle sert çıkmıştı:

Alıntı Metni
Defne Samyeli’yi sinirlendiren ‘estetik’ sorusu!

“YENİ DÖNDÜM”

Tüm bunların ardından geçtiğimiz hafta Bodrum’a tatile giderek stres atan ünlü isim, önceki gün Bebek’te yer alan bir mekandan çıkarken kameralara yansıdı. 50 yaşındaki Samyeli, basın mensuplarının sorularını yanıtlamak istemediğini dile getirdi; ancak, “Tatil nasıl geçti?” sorusuna kayıtsız kalamadı.

Defne Samyeli, “Çok güzeldi, yeni döndüm. Daha paylaşacağım fotoğraflar var!” diyerek aracı ile oradan ayrıldı.

“15 YILDIR YAŞLANMA ETKİLERİNİ HİSSETMİYORUM”

Öte yandan 1991’de katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olan, formda görüntüsü ile yıllara meydan okuyan ünlü isim; önceki aylarda konuyla ilgili, “Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma etkilerini hissetmiyorum bile. Bu nedenle yaş konusu endişe boyutunda gündemimde değil. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni tecrübelerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki korku değil hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, zaman neredeyse duruyor. Anlıyorum ki çok kişiye bu anlamda faydam dokunacak, bir ilham kaynağı olduğumu görüyorum; kadınlar ve genç kızlar bana her ulaştıkları platformda bunu bana söylüyorlar” şeklinde konuşmuştu.

Defne Samyeli bikinili pozuyla yaşıtlarına meydan okudu
PaYLaŞşşş