Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım’dan evlilik sorusuna yanıt!

HÜSEYİN ALTUN/MİLLİYET
Son dönemde Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Yargı’ dizisindeki performansıyla yıldızı parlayan Pınar Deniz, bir süre aşk yaşadığı oyuncu Yiğit Kirazcı ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı. Ayrılık sonrası “Herkesin kendi hikayesi devam ediyor” şeklinde açıklama yapan Deniz’in gönlünü, son olarak adı Hande Erçel’le aşk dedikodularına karışan oyuncu Kaan Yıldırım’a kaptırdığı iddia edilmişti.

AŞK BELGELENDİ

Aşk iddialarıyla ilgili sessizliğini koruyan ikilininbirlikteliği, geçtiğimiz haftalarda belgelenmişti.28 yaşındaki Pınar Deniz ile bir süredir beraber olduğu bilinen Kaan Yıldırım (35) el ele görüntülenmişti. Harbiye Açıkkhava’da düzenlenen Melike Şahin konserini izlemeye gelen oyuncu çift, aşklarını ilan etmişti. İkili, basın mensuplarına el ele poz vermişti.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Çiçeği burnunda sevgililer, ilişkileri hakkında da konuşmuştu.Deniz ve Yıldırım, “Her şey çok güzel gidiyor. Gördüğünüz gibi daha fazla yorum yapmamıza gerek yok, çok mutluyuz” ifadelerini kullanmıştı.

Pınar Deniz-Kaan Yıldırım aşkı sonrası şaşırtan Hadise detayı!

AŞIKLARDAN İLK PAYLAŞIM

Aşkları dolu dizgin devam eden Deniz ve Yıldırım, kural bozmuştu. Daha önce birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşmayan oyuncu çift, aşklarını sosyal medyada da ilan etmişti. Güzel oyuncu, Yıldırım ile ilk pozuna; “Çok kalp” notunu düşmüştü. Sevgilisinin ardından başka bir fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Kaan Yıldırım da gönderisinde;’çok’ ifadesini kullandı vekalp emojisi eklemişti.

PINAR İLE KAAN TİYATRODA

Sürpriz aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti,önceki gün Maslak Uniq’de Demet Akbağ’ın tiyatro oyunu olan ‘Aydınlıkevler’i izlemeye gitti.Sevgililer, çıkışta araçlarını kulisin oraya getirttiler. Araçlarına binerek çıkış yapan çift, durarak gazetecilerin sorularına yanıt verdi.Oyunu çok beğendiğini söyleyen ikili, “Demet Akbağ’ı izlemek muhteşemdi, çok keyif aldık” dedi.

ÜNLÜ ÇİFTTEN MUHABİRLERE: SİZ HER YERE GELECEK MİSİNİZ?

Basın mensuplarına sitemkâr bir şekilde gülerek, “Arkadaşlar, siz bizim olduğumuz her yere gelecek misiniz?” diyen Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, evlilikle ilgili sorulara da cevap verdi.

Pınar Deniz: Türkçeyi ilkokuldan sonra öğrendim

‘HAYATIMIZI YAŞIYORUZ’

Ünlü çift, “Çok iyi giden bir ilişkimiz var, çok da mutluyuz. Her dakika da çekilmek istemiyoruz ama hayatımızı yaşıyoruz ve etkinliklere katılıyoruz. Bizim için her şey çok güzel” diye konuşarak şu an evlilik düşünmediklerini belirttiler.

PaYLaŞşşş