Cansu Tosun: Güzellik kavramı tek tip olmaya başladı

HÜSEYİN ALTUN/Milliyet
‘Bugünün Saraylısı’ adlı diziyle yıldızı parlayan ve uzun süredir ekranlardan uzak olan Cansu Tosun, geçtiğimiz günlerde çocukluğunda geçirdiği bir kaza sonucu yanık izi kalan kolunu göstererek poz vermişti.İki yaşında kolunu kaynar süte sokması sonucu oluşan yara izinden hiçbir zaman utanmadığını belirten Tosun,kusur olarak görünen doğallığından memnun olduğunu söylemişti. Ünlü isim, açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

“SANA GÜÇ KATAN SEN OLMAN”

Kadınlara dayatılan güzellik algısına karşı kolundaki yanıkları gizlemeyen oyuncu, “Seni biricik yapan, seni benzersiz kılan, sana bu yüzden güç katan olduğun gibi sen olman” demişti.

Cansu Tosun’dan son nokta

OĞLUYLA ALIŞVERİŞTE

Kendisi gibi oyuncu eşi Erkan Kolçak Köstendil ve oğluyla Hollanda-Türkiye arası mekik dokuyan Cansu Tosun, geçtiğimiz günlerde oğlu Marsel ile birlikte Etiler Akmerkez’de görüntülendi.Marsel’in uyuduğunu söyleyen Tosun, “Yeni çektiğimiz bir proje vardı. Onu bekliyoruz” dedi.

“İNSANLARIN OLDUKLARI GİBİ GÜZEL OLDUKLARINI VURGULAMAK İSTEDİM”

Kolundaki yara iziyle ilgili sözlerinin hatırlatılması üzerine konuşan oyuncu, “Bir farkındalık projesi oluşturduk bununla ilgili. Günümüzde güzellik kavramı böyle tek tip olmaya başladı. İnsanların aslında kendilerini kusurları ile sevmelerini, oldukları gibi güzel olduklarını vurgulamak istedim. İnşallah izleyenler de sevmişlerdir bu açıklamalarımı. Kendilerine barışık haline doğru gitmişlerdir” ifadelerini kullandı.

Erkan Kolçak Köstendil: Bana monitörün başında iyi bir izleyici olmak kaldı
PaYLaŞşşş

Yorumlar kapalı.