Mustafa Sandal’ın 5 milyon TL’lik yeni teknesi

UMUT ÜNVER/Milliyet
2018’de Emina Jahovic’ten boşanan şarkıcı Mustafa Sandal, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da nikah masasına oturmuştu. Çiftin şahitliğini Simge Sütşurup ve Tunç Taşdemir üstlenmişti.

KARIN KASLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Nikahtan sonra dostları ve aileleriyle birlikte tekneyle denize açılan çift, denizin ve güneşin keyfini çıkarmıştı. 52 yaşındaki Sandal ve 33 yaşındaki Sütşurup, sahilde mayolarıyla boy gösterirken, şarkıcının belirgin karın kasları oldukça dikkat çekmişti. Sandal, daha sonra denize girip teknenin halatlarına tutunarak barfiks çekmişti.

TARTIŞMA KONUSU OLDU

Sandal’ı kimisi çok fit bulurken kimisi de bu kasların sahte olduğunu; estetikle eklendiğini söylemişti. Sandal hakkında sosyal medyada ‘hangi doktordan bu karın ya’ yorumları yapılmıştı.

Mustafa Sandal’dan aşk dolu kutlama

TUTKUSUNU EŞİNE AŞILADI

Mustafa Sandal, geçtiğimiz ay Melis Sütşurup ile Muğla Akyaka’ya gitti. Yıllardır uçurtma sörfü yapan popçu, şimdi bu tutkusunu eşine aşılamıştı. Ünlü isim, plajda ilk dersi de kendisi vermişti.Melis Sütşurup ise bu kare için “Serbest düşüşün en iyi yolu aşkın üstüne atlamaktır, deneyin” demişti.

“SÜT ANNE OLACAĞIN DA VARMIŞ”

Mutlu evlilikleri devam eden çiftten Sütşurup, son olarak Mustafa Sandal’ın eğlenceli bir videosunu yayınlamıştı. Mustafa Sandal, videoda; “Kim demiş erkek adam emzirmez diye!” sözleriyle dikkat çekerken, Sütşurup”Süt anne olacağın da varmış bu hayatta” demişti.

Melis Sütşurup-Mustafa Sandal çiftine milyonluk jest!

TEKNEYE OĞULLARININ ADINI VERDİ

Mustafa Sandal yeni bir iddia ile adından söz ettirdi. Deniz tutkusuyla bilinen ünlü şarkıcının yaklaşık 5 milyon TL’ye tekne aldığı öne sürüldü. Sandal’ın 14 metrelik yelkenlisine Emina Jahovic’den olan çocukları Yaman ve Yavuz adını verdiği öğrenildi. Tekne kaptanlığı ehliyeti bulunan Sandal, Mavi Tur’a da başladı.

Şarkıcı, şimdilerde eşi Melis Sütşurup’la Ege koylarını dolaşıyor. Göcek’ten tura başlayan şarkıcı, tekne ehliyeti olduğu için eşiyle aracında baş başa zaman geçiriyor. Çift, boş zamanlarında tekneyle açılıyor.

Mustafa Sandal’dan vücut şov
PaYLaŞşşş