Nilperi Şahinkaya’dan anlamlı hareket! ‘Unutulmaz bir gün oldu’

Hatice Şendil, Serkan Çayoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Aslı Tandoğan gibi isimler, geçtiğimiz hafta UCİM yöneticileriyle toplantı yapmıştı. Depremzedeler için yapabilecekleri çalışmaları konuşan ünlülerden Çayoğlu, “Sivil toplum kuruluşları olarak, üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Sivil toplum göreve hazır” demişti.

“DESTEK OLMAK İSTİYORUZ”

“Asrın felaketini yaşıyoruz” diyen Şendil, “Türkiye tek yürek oldu. Deprem dolayısıyla refakatsiz kalan çocuklarımız, bebeklerimiz, depreme birinci derecede yakalanan çocuklarla aileler, yalnız kalan kadınlarımız ve önümüzdeki bir ay içinde 24 bin anne olacak kadınlarımız için hastane, psikolojik destek ve okul süreçlerine destek olmak istiyoruz” şeklinde konuşmuştu.

DEPREMZEDE ÇİFTİN NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Tandoğan ise hem depremzedelere ihtiyaçları ulaştırmış hem de depremzede çocuklara eğlenceli vakit geçirmelerinde yardımcı olmuştu. Kahramanmaraş’ta depremzede çift Ayşe ve Nevzat’ın nikah şahitliğini yaptığı anları da paylaşan oyuncu, duygu dolu anlar yaşamıştı.

Alıntı Metni

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM ASLI TANDOĞAN İLE BİRLİKTE

Aslı Tandoğan, yaptığı paylaşımda erzak ve battaniye gibi ihtiyaçları depremzedelere götürürken görülmüştü. Oyuncuya, ‘Seksenler’ dizisinde rol alan Ayşe Tolga ve ‘Ayrılsak da Beraberiz’ dizisiyle tanınan Janset Paçal da eşlik etmişti.

“ONLARDAN ÖĞRENECEĞİMİZ ÇOK ŞEY VAR”

UCİM ile Kahramanmaraş’a giden bir diğer ünlü isim Nilperi Şahinkaya ise çocuklarla zaman geçirip, moral verdi. Oyuncu, afet bölgesinde çekilen fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı.

Alıntı Metni

Oyuncaklar Gonca Vuslateri’yi ağlattı, Demet Özdemir teşekkür etti: Daha güzel günler yakın
PaYLaŞşşş