Eleanor Tomlinson’dan samimi röportaj! ‘Bu sahneler internete düşecek’

‘Dev Avcısı Jack’, ‘Sihirbaz’ ve ‘Poldark’ gibi yapımlarda yer alan İngiliz aktris Eleanor Tomlinson, yeni erotik gerilim dizisi ‘The Couple Next Door’ için neden kamera karşısında soyunmamaya karar verdiğini paylaştı.

“GEREKLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEDİM”

The Times’a konuşan Tomlinson, lüks bir mahallede yaşayan iki çiftin birbirleriyle olan müstehcen ilişkisini konu alan dizide gereksiz olduğunu düşündüğünü söyledi:

Alıntı Metni

“BU FOTOĞRAFLAR İNTERNETE DÜŞÜYOR”

31 yaşındaki ünlü isim ayrıca çıplak sahnelerin ‘çok ciddi’ olduğunu ve oyuncuları kariyerleri boyunca takip edebileceğini de belirterek; “Bu aslında kendimi korumaya yönelik bir tereddüt. Çünkü birisi sizin çıplak sahnelerinizi izlerken diziyi durdurup ekran görüntüsü alıyor ve bu fotoğraflar internete düşüyor ve sonsuza dek orada kalıyor” diye konuştu.

Güzel oyuncu, belli noktalarda çıplak olması için kendisine baskı yapıldığını açık yüreklilikle paylaştı ve tutum karşısında sinirlerine hakim olmak için uğraştığını söyledi.

“ÇIPLAKLIĞIN OLMAMASI DAHA İLGİNÇ”

Eleanor, şehvetli sahneleri göstermenin sayısız farklı yolu olduğunu ve her şeyin oyuncular arasındaki kimyaya ve mahremiyet koordinatörleriyle ne kadar iyi çalıştıklarına bağlı olduğunu vurguladı. Aktris, ‘her şeyi’ sergilemenin izleyicinin dikkatini ‘duraklattığını’ da sözlerine ekledi:

Alıntı Metni
Amanda Seyfried yıllar sonra itiraf etti! ‘İşimi kaybetmemek için soyunmak zorunda kaldım’
‘Tamamen çıplak bir şekilde setteydim, benden ne beklendiğini bilmiyordum!’
PaYLaŞşşş