Ebru Şancı’dan Alpaslan Öztürk’e: Normal değil bu herif!

Ebru Şancı ile Alpaslan Öztürk, 2015 yılında Eskişehir’de sade bir törenle evlenmişti. Ünlü çift, düğünü ise Belçika’daki Kasteel Den Brandt şatosunda yapmıştı. Nikâha çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik davetli topluluğu katılmış, Şancı üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren ikilinin Ceylin, Kürşad Fırat ve Mila adında üç çocuğu bulunuyor.

“PARAYI HESABINDA GÖRDÜKTEN SONRASINA KARIŞMAYACAKSIN”

Geçtiğimiz haziran ayında ‘2. Sayfa’ programına konuk olan Şancı; Burak Özçivit’in 2019 yılında Kuveyt’te 80 zengin kadın ile 1.5 milyon TL karşılığında yemek yemesiyle ilgili konuşurken, çarpıcı bir itirafta bulunmuştu:

Alıntı Metni

“HUZURUN KARA GÜNÜ”

Ünlü çift, 7 Eylül’de yedinci evlilik yıl dönümlerini kutlamıştı. Bu özel günle ilgili paylaşım yapan Şancı, eşinin üzerinde “Huzurun kara günü” yazan, siyah bir çelen taşıdığı anları Instagram’da yayınlamıştı. Ebru Şancı, “Yedinci evlilik yıl dönümü hediyeme bakın, Allah aşkına” notuyla paylaştığı videoda; “Bu ne? Bu nedir açıklar mısın?” derken duyulmuştu.

‘Alpaslan 100’e yakın yüzük kaybetti’

“ÜÇ ÇOCUKTAN SONRA ALDIĞIM BU”

Eşinin çiçeği göstererek “Huzurun kara günü” cevabını vermesi üzerine ise Ebru Şancı şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

Daha sonraki videolarda ise eski manken arabasına binerken, eşinin çiçekle yanına geldiği görülmüştü. Şancı, “Utanmadan ‘Almayacak mısın?’ diye peşimden geliyorsun. Git onu at çöpe hadi” derken, futbolcu ise kahkahalara boğulmuştu.

“KENDİ KENDİNE KONUŞUYOR”

Ebru Şancı, sosyal medyada gündem olan videoların ardından sezon başında Galatasaray’dan ayrılıp, kiralık olarak Spor Toto 1. Lig ekibi Eyüpspor’a imza atan futbolcu eşiyle ilgili eğlenceli paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

39 yaşındaki eski manken, bu kez Alpaslan Öztürk’ün en doğal hallerini paylaştı. Eşinin konsol oyunu oynadığı anların videosunu 800 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Ebru Şancı, “Kendi kendine konuşuyor harbi normal değil bu herif” mesajını yazdı.

Canlı yayında çok konuşulacak sözler
PaYLaŞşşş