‘Sevgilim yok! Olursa sizden kaçmaz zaten, mutlaka yakalardınız’

Didem Soydan’la bir dargın bir barışık ilişkisinden sonra Deniz, 2018 yılında ayrıldığı Büşra Develi ile Taksim’de baş başa görülmüştü. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen çiftin barıştıkları iddia edilmişti.

Büşra Develi, geçtiğimiz aylarda Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. Develi, “Burak Deniz ile aşk tekrardan başladı mı?” sorusuna ise “Kesinlikle başlamadı. Karşılaştık sadece yolda. İkimiz de birbirimizin hayatında yer edinmiştik zamanında. Son derece arkadaşça kahve içtik. Karşılaşma diyebiliriz. ‘Bir kahve içelim’ dedik ve o günleri yad ettik. Ama söz konusu aşk olayı tabii ki yok. Hayatımda da kimse yok. Ayrıca böyle haberlerle benim kısmetimi de kapatmayın. Hadi başlığı da verdim” diyerek, kahkaha atmıştı.

GİZEMLİ ARKADAŞIYLA BEBEK’TE

Ünlü isim, bu açıklamasından sonra bir erkek arkadaşı ile birlikte Bebek’te görüntülenmişti. Gazetecilere sadece “İyi akşamlar” demekle yetinen Develi, fotoğraflarının çekildiğini fark edince yanındaki beyefendiyle birlikte adımlarını hızlandırmıştı. Kapıda yarım saat taksi bekleyen 30 yaşındaki oyuncu, taksi gelmeyince yanındaki gizemli arkadaşı ile birlikte yürümek zorunda kalmıştı.

“MOTOR BENİM İÇİN BİR TUTKU”

Büşra Develi, son olarak önceki akşam motosikletiyle Cihangir’de objektiflere takıldı. ayaküstü gazetecilerle konuşan oyuncu, “Motorumla çok sevdiğim Cihangirde gezmekten büyük haz alıyorum. Motor benim için bi tutku” dedi.

Büşra Develi: Aman aman, ben böyle iyiyim!

Yeni projelerinden de bahseden Develi, “Edirne’de ‘Kasaba’ adlı film çektim. Onun yayına girmesini bekliyorum. Merak ediyorum ve çok heyecanlıyım. 2024’te yayınlanmasını çok istiyorum. Onun dışında bir film projem daha var. Sonra bir film projem daha var işlerim çok iyi maşallah. 2024’ün hepimize çok iyi geleceğini hissediyorum. Bunu hak ettiğimizi düşünüyorum halk olarak” şeklinde konuştu.

“KALBİM BOŞ”

Ünlü isim, “Aşk hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna ise “Sevgilim yok, kalbim boş… Kendimi işime verdim. Olursa zaten sizden kaçmaz mutlaka yakalardınız” yanıtını verdi.

Büşra Develi: Türkan Şoray kuralları kaldı mı ki?
PaYLaŞşşş