‘Asgari ücretle çalışan benimle yaşayamaz’ demişti! Özür diledi

Yönetmen Hamdi Alkan ile sekiz yıllık evliliğini geçtiğimiz mart ayında tek celsede sonlandıran Selen Görgüzel, önceki günlerde Akmerkez’de objektiflere yansımıştı. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden 43 yaşındaki güzel, “Yeni şarkım çıkıyor. Onun toplantısını yaptık. Bu şarkı bana daha çok hitap eden bir eser olacak” demişti.

“YÜRÜYEN CANLI BOMBAYIM”

Ünlü şarkıcı, “Yaptığınız her açıklama olay oluyor. Gündemde yeni bombalar var mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni
Selen Görgüzel: ‘Bayan’ demeyin takıntısı çok saçma!

“DAVUL BİLE DENGİ DENGİNE”

“Hayranlarınızdan biriyle ilişki yaşar mısınız?” sorusu da yöneltilen ünlü isim, “Olabilir. Bana hitap etsin, beni mutlu etsin” derken; bir muhabirin “Asgari ücretle çalışan birisiyle sevgili olur muydunuz?” sorusuna üzerine ise şunları söylemişti:

Alıntı Metni

“AİLESİNİ ÇOK SEVER”

Tüm bunların ardından ünlü isim, önceki akşam Arnavutköy’de annesi Selma Yetiş’in doğum gününü ailesiyle birlikte kutladı. Mekanda oturup bol bol sohbet eden Görgüzel ve ailesi, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Anne Selma Yetiş, “O özel günleri hiç unutmaz. Hep böyle günlerde yanımızdadır. Ailesini çok sever” diye konuştu.

Selen Görgüzel: Zayıflamak için aşık olup ayrılmam lazım

“TAKDİR SİZİN”

‘Asgari ücretli sevgili benimle yaşayamaz’ tepki çeken Görgüzel, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak; “Asgari ücretle hayatını idame ettirmeye çalışan tüm emekçi kardeşlerimden, büyüklerimden, dostlarım ve arkadaşlarımdan özür dilerim. Maalesef yanlış anlaşıldım. Açıklamam asla sizleri rencide etmek değil, aksine hayat şartlarının ne kadar zor olduğunun altını çizmek amaçlı yapılmış bir söylemdi. Bizlerin icra ettiği meslek gereği yapmamız gereken harcamalar, yatırımlar, bulunmamız gereken ortamlar için belli kazanç grubu insanlar bile zorlanırken; benim mücadelem içinde o şartlarda yanımda olacak kişi üzülebilir, kendini kötü hissedebilir demek istemiştim… Takdir sizin” diye yazmıştı.

“ÖZÜR DİLERİM”

Konuyla ilgili sorular üzerine Selen Görgüzel, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Ardından aracına binen ünlü isim, daha sonra ailesi ile birlikte oradan ayrıldı.

Selen Görgüzel’den ‘ayı kanı’ açıklaması: İlk yaptıracak kişilerden birisi olacağım
PaYLaŞşşş