Açelya Elmas ve sevgilisi yazın son günlerinde popüler tatil bölgesinde

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü’nden mezun olan Açelya Elmas; ‘Eyvah Kızım Büyüdü’, ‘Deli Yürek’, ‘Ruhsar’, ‘Kurşun Yarası’, ‘Ihlamurlar Altında’, ‘Lale Devri’ ve ‘Karagül’ dizilerinde rol alırken, beklemediği bir haberle hayatı değişti. 2003 yılında çekimleri Ayvalık’ta gerçekleşen ‘Kurşun Yarası’ dizisinin setinde yorgunluk belirtileri hisseden Elmas’a, kontrole gittiği hastanede lenf kanseri teşhisi konuldu.

Zor şartlarda oyunculuk kariyerini sürdüren sanatçı, bir yandan da kansere karşı mücadele etti. 2005 ve 2010 yıllarında hastalığı nükseden, iki kez ilik nakli olan Elmas, tedavisinin ardından kansere karşı zafer kazandı.

YÜREK BURKAN SÖZLER

2020’de Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun sunduğu programa katılan oyuncu, tedavi sürecinde yaşadığı üzücü bir olayı açıkladı. Doktorların yumurtalıklarının dondurmadığı için aldığı ağır tedavi sonucu çocuğunun olma ihtimalinin kalmadığını gözleri dolarak anlattı.

Farkında olmadan gazdan zehirlenmiş

“BODUM BANA, BEN BODRUM’A ALIŞTIM ARTIK”

Dört kez kanseri yenen Açelya Elmas, geçtiğimiz mayıs ayında Bodrum’da bir mekanda sahne aldı. Yaşadığı sağlık problemleri sonrası Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleşen 44 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı, sahne öncesi gazetecilerin sorularına cevap verdi. Kendisi gibi oyunculuk yapan Naz Elmas’ın ablası olan Açelya Elmas, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

“DOĞAYLA İÇ İÇE OLMAK ÇOK İYİ GELDİ”

Hastalığı tamamen atlattığını dile getiren Elmas, “İki sinema filmi projesiyle setlere dönüyorum. Çalışmak beni dinç tutuyor. Deniz, kum, güneş ve doğayla iç içe olmak bana çok iyi geldi. Hastalık sürecimi tam anlamıyla geride bıraktım. Artık hayallerimi gerçekleştirme ve sağlık problemlerimin benden çaldığı anları geri alma zamanı” ifadelerini kullandı.

YENİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Açelya Elmas, önceki gün yeni sevgilisi ile birlikte Yalıkavak’taki Miya Beach’de objektiflere yansıdı. Yeni aşkını Bodrum’da bulan 45 yaşındaki ünlü isim, sevgilisi hakkında ser verip sır vermedi.

Elmas ve sevgilisi, yazın son günlerinde popüler tatil bölgesinde Ege’nin serin suları ve güneşin tadını doyasıya çıkardı. Denizde samimi bir şekilde görüntülenen aşıkların keyfi bir hayli yerindeydi.

Deniziden saatlerce çıkmadı
PaYLaŞşşş