HABERLER: Killa Hakan adı ile tanınan Hakan Durmuş’tan sevindiren haber!

Türkçe rap dünyasının popüler isimlerinden olan Killa Hakan, uzun süredir ortalardan görünmüyordu.Kreuzberg’de yaşayan Killa Hakan, geçtiğimiz mart ayında yaptığı paylaşımda yaşadığı sağlık sorunlarından bahsetmişti:

Alıntı Metni

KİLLA HAKAN’DAN ÜZEN HABER

Uzun zamandır bir paylaşım yapmayan Killa Hakan’ın yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Ünlü rapçi Massaka; Killa Hakan’ın son durumunu; sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Massaka, paylaşımında; “Selam arkadaşlar. Killa Hakan’ın sağlık durumu hiç iyi değil. Yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü rap’çi Killa Hakan gözaltına alındı!

ÜÇ GÜNDÜR YOĞUN BAKIMDA

Ceza da meslektaşı Killa Hakan’ın son durumu hakkında sevenlerine bilgi verdi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü rapçi, “Arkadaşlar, değerli Killa Hakan ile ilgili haberleri ben de yanımdakilerden alıyorum. Maalesef 3 gündür yoğun bakımda, durumu çok kritik ve dualarımıza ihtiyacı var. Bir an önce güzel haber almak için bekliyoruz” demişti.

“ÇOK ŞÜKÜR HAKAN AYAKTA”

Uzun süredir yoğun bakım ünitesinde uyutulan Killa Hakan’dan geçtiğimiz haftalarda sevindiren haber geldi. Son durumuyla hayranlarını üzen rapçinin sağlık durumunun iyiye gittiği hatta yoğun bakımdan çıkartılarak normal servise alındığı öğrenilmişti. Yakın arkadaşı Ali Jemo Akyol güzel gelişmeyi vererek şunları söylemişti:

Alıntı Metni
Killa Hakan, 2020’ye havaya ateş ederek girdi

HASTA YATAĞINDA İLK FOTOĞRAF

Koronavirüse yakalandıktan sonra durumu ağırlaşan ve bağışıklık sistemi çöken 49 yaşındaki Hakan Durmuş’tan bir ayın sonunda güzel haber geldi. Killa Hakan’ın sağlık durumunun iyiye gittiği ve yoğun bakımdan çıktığı öğrenildi.

Killa Hakan’ın hastane odasından fotoğrafını paylaşan yakın arkadaşı Massaka, “Allah’a çok şükür. Her şey yolunda. Dualarımız kabul oldu” ifadelerini kullandı.

GÖZLÜKSÜZ VE BANDANASIZ HALİ ŞAŞIRTTI

Killa Hakan’ın Murda ve Ezhel ile verdiği bu pozları sosyal medyada çok konuşulmuştu. Ün isme; “Bandana ve gözlük çıkınca Killa Hakan’ın okul müdür yardımcısı olması…”, “Killa Hakan’ın bu değişimi yalnız 20 TL tutmuş”, “Abi sen baya yakışıklıymışsın”, “Gözlüksüz daha yakışıklısın bırak abi bandanayı falan”, “Meğerse pırlanta gibi yüzün varmış” gibi yorumlar yapılmıştı.

Massaka’dan Killa Hakan’ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama
PaYLaŞşşş