Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter dünyaevine girdi!

Dilan Çıtak Tatlıses (32) ve uzun süredir birlikte olduğu Levent Dörter (42), geçtiğimiz mayıs ayında aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanıp, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Çiftin yüzüklerini İbrahim Tatlıses ve yapımcı Polat Yağcı takmıştı. Basın mensuplarına “Bana ‘Mutlu musunuz?’ diye sormayın” diyerek takılan sanatçı, “Her babaya ne sorulursa sorulsun, böyle bir günde ‘Mutluyum’ der. Çok mutluyum, Levent de çok düzgün, terbiyeli bir çocuk. Ben de bir baba olarak elimden ne geliyorsa yapacağım tabii ki. Düğünde görüşürüz” açıklamasını yapmıştı.

Content Video – Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter dünyaevine girdi! İbrahim Tatlıses bir anda “Hayır” diyerek bağırdı

“O NASIL BİR HAMLEYDİ?”

‘İmparator’ lakaplı Tatlıses’in, kurdeleyi kestikten sonra kızı Dilan’a elini öptürürken; damadını nazikçe geri çevirmesi dikkatlerden kaçmamıştı. Bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili; “Oğluna da elini vermemişti”, “O nasıl bir hamleydi?”, “Kayınpeder olmayı kabul etmiyor sanırım” şeklinde yorumlar yapmıştı.

“KİMSEYE EL ÖPTÜRMEM”

Usta sanatçı, Twitter hesabından konuyla ilgili olarak; “Ben sadece damadıma değil, kimseye el öptürmem. Bunu tüm camia bilir. Ayrıca damadım da çok terbiyeli ve edepli bir delikanlıdır” açıklamasını yapmıştı.

İbrahim Tatlıses-Dilan Çıtak Tatlıses buzları eritti!

“AĞLADIM”

Önceki akşam kına gecesi organize eden Çıtak, eline kına yakılırken gözyaşlarını tutamamıştı. Arkadaşının “Bir de kına yakmam diyordu. Üstüne ağladı bir de” mesajına “Ağladım” cevabını veren Tatlıses, bu anlara Instagram hesabında da yer vermişti. Geceden renkli kareler sosyal medyada paylaşılmıştı.

“GİDİYORUZ”

Düğün öncesi damat tarafı Dilan Çıtak Tatlıses’in babasının evine geldi. Davul zurna eşliğinde evden çıkan Tatlıses, Levent Dörter ile karşılıklı göbek attı. Düğünün yapılacağı mekana doğru yolan çıkan çift ‘gidiyoruz’ notuyla bu fotoğrafı paylaştı.

Babası için söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses ‘İbo Show’a damga vurdu

ÜÇ FARKLI GELİNLİK

Tüm bunların ardından Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter, dün akşam nikâh masasına oturdu. Çiftin nikah şahitliğini yapımcı Polat Yağcı ve şarkıcı Tan Taşçı yaptı. Ünlü çifti bu özel günlerinde ailesi ve dostları yalnız bırakmadı. 32 yaşındaki Dilan Çıtak Tatlıses, düğünde üç farklı gelinlik giydi.

İBRAHİM TATLISES KIZINI YALNIZ BIRAKMADI

Geçtiğimiz ay Bodrum’da trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses de kızının yanındaydı. Kızına sarılıp duygusal anlar yaşayan ünlü türkücüyü yine kızı Dilan teselli etti.

TATLISES NİKAHTA “HAYIR” DİYE BAĞIRDI

Tatlıses, nikah memurunun Dilan Çıtak’a “Eş olarak kabul ediyor musun?” sorusu üzerine araya girdi. Bir anda “Hayır” diyerek bağıran İbrahim Tatlıses, tepkisiyle herkesi güldürdü. Dilan Çıtak Tatlıses de güldü ve hemen ardından ‘Evet’ dedi.

İDO DA DÜĞÜNDEYDİ

Oktay Kaynarca, Demet Akalın, Tan Taşçı, Berkay, Baha, İdo, Fatih Ürek gibi isimlerin katıldığı törene Dilan Çıtak Tatlıses’in kardeşi İdo Tatlıses de eşi Yasemin Şefkatli ile gitti. İdo ve Dilan bir dönem küsmüş, ikili babalarının geçirdiği trafik kazası sonrası barışmıştı.

Tatlıses kardeşler İdo ile Dilan Çıtak barıştı!

“CANIM BABAMLA GÜZEL ABLAMIN DÜĞÜNÜNDE”

Çıtak’ın düğününe Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada da katıldı. Elif Ada, Instagram hesabından babasıyla pozunu da paylaşmayı ihmal etmedi. Elif Ada, gönderisine; “Canım babamla güzel ablamın düğününde” notunu düştü.

PaYLaŞşşş