Haberler: Almeda Abazi’den Tolgahan Sayışman açıklaması! ‘Tam anlamıyla benim ilk ilişkim’

Oyunculuk, sunuculuk ve şarkıcılık yapan Almeda Abazi Sayışman, “Hangi işini daha çok seviyorsun?” sorusuna, “Hiçbir zaman tek bir şey olmak istemedim. Dans etmeyi, şarkı söylemeyi, oyunculuk ve sunuculuk yapmayı çok seviyorum. Sahneye bayılıyorum. Sahnede kendimi buluyorum. O zaman ‘Ne olmak istersin?’ diye sorsalardı, ‘Show Girl olmak istiyorum’ cevabını verirdim. Hepsini aynı anda yaptım, hepsini denedim. En fazla sevdiğim şey ise dans etmek ve şarkı söylemek” yanıtını verdi.

“ŞARKI ÇIKARMAYA KORKUYORUM”

2019’da oğulları Efehan’ı kucaklarına alan, 2021’de kızları Alina dünyaya gelen Almeda, şarkı çıkardığı dönemlerde yaşadığı tesadüfü şöyle anlattı:

Alıntı Metni

“ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM”

Yüzünde sadece burnunda estetik olduğunu belirten 30 yıl yaşındaki güzel, “Estetiğe karşı değilim, estetiği seviyorum. Dozunda olması lazım. Dolgu insanı değiştiren bir şey. Yanakları doldurmayı sevmiyorum” şeklinde konuştu.

Hatice Aslan ve ‘Lale Devri açıklaması

“TOLGAHAN TAM ANLAMIYLA İLK İLİŞKİM”

Eşi Tolgahan Sayışman’la tanışma hikayesini anlatan ünlü oyuncu, “Ortak arkadaşlarımız var. Bir gün aynı ortama denk geldik. Arkamdan biraz koşturdum. Amerika’da evlenme teklifi etti ve orada nikâh masasına oturduk. Tolgahan tam anlamıyla benim ilk ilişkim. Evlilik hissetmeseydim Tolgahan’la ilişkiye başlamazdım. İki yıl sevgili olduk, sonra evlendik” dedi.

“TOLGAHAN’IN EV İLERİNE KARIŞMASINI İSTEMEM”

Almeda Abazi, “Evde görev dağılımı var mı?” sorusu üzerine, “Hiç yardımcı olmuyor diyemem, hakkını yemeyeyim. Efehan doğduğunda ben uyuyayım diye onunla sabaha kadar oturmuşluğu var. Orada da kaldı zaten. Çok işi var. Bende zaten işi olduğunu bildiğim için ondan beklemiyorum. Karışmasını çok istemem” ifadelerini kullandı.

‘Üçüncü çocuğu düşünüyor musunuz?’

“BAMBAŞKA BİR HAYATA GİRİŞ YAPTIM”

Evlendikleri dönemde aynı projede yer almaları için çok teklif aldıklarını dile getiren tescilli güzel, “Çok tercih etmedim. Tek olarak ekranda olabilirim. İki sene içinde iki çocuk oldu. Gerçekten bambaşka bir hayata giriş yaptım. Televizyon bile izlemiyorum. Şu an en zor zamanları” açıklamasını yaptı.

GÜZELLİK RUTİNİNİ AÇIKLADI

“Evde yaptığın güzellik rutinin var mı?” sorusu da yöneltilen Almeda Abazi, “Kahveli maske. Türk kahvesinin telvesini kullanmıyorum, Türk kahvesini pişirmeden direk alıyorum. Üzerine yumurtanın sarısı, yoğurt, bal ve yakmaması için az tarçını karıştırıyorum. Yüzümü yıkadıktan sonra yumurtanın beyazını sürüyorum. Baya botoks etkisi yaratıyor. Haftada bir ya da iki haftada bir yapıyorum. Bana iyi geliyor ama bu konunun uzmanı değilim” dedi.

Almeda’dan havlulu önlem
PaYLaŞşşş