Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğününe neden katılmadı? Aslı Bekiroğlu açıkladı

Sarıyer’de bir otelde dünyaevine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’u mutlu günlerinde başta aileleri olmak üzere arkadaşları da yalnız bırakmamıştı. Çiftin nikah şahitliğini Acun Ilıcalı ve Faruk Turgut üstlenirken; ikili, ilk danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısı ile yapmıştı. Törende üç farklı gelinlik giyen Özdemir’in ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü oyuncunun gelinliği halı kaydırmaza benzetilmişti. Özdemir’in yanı sıra Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları gündem olmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabılarına yorum yağmıştı.

“VE SONSUZA DEK MUTLU YAŞAMIŞLAR!”

Tüm bunların ardından Özdemir’le hayatını birleştiren Koç’tan düğün sonrası ilk paylaşım gelmişti. Oğuzhan Koç, eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını, “Ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar!” notuyla sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Ünlü şarkıcı, “Rüya gecemizde yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler!” mesajını da yayınlamıştı. Koç’un gönderisi takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü.

‘Ailemize hoş geldin’

“HER ŞEY ELEŞTİRİLİR MAALESEF”

Yılın düğünden yeni kareler paylaşan Demet Özdemir, fotoğrafa yazdığı notla tercih ettiği gelinlik ve eşi Oğuzhan Koç’un ayakkabıları hakkında yapılan eleştirilere de göndermede bulunmuştu. Güzel oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Her şey eleştirilir, her şey kötülenir maalesef. Ama gerçek, anlar! Ne eleştiri, ne kötüleme o anları gölgeleyebilir! An biriktirin, an. İyi bakın resme, ne çok an, ne çok sevgi var!”

“YARIN LİNÇ VAR”

Sonrasında ise Oğuzhan Koç ile dans ettiği bir pozuna yer veren Demet Özdemir, “Yarın linç var derken ben” mesajını yazmıştı. Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü ismin paylaşımları, kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

DÜĞÜNE KATILMADI

Geçtiğimiz yaz Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ile birlikte tatile çıkarak eğlenceli anlar yaşayan oyuncu Aslı Bekiroğlu, arkadaşlarının bu mutlu gününe katılmadı. Önceki gün köpeğiyle Bebek’te görüntülenen oyuncu, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşmayı da ihmal etmedi.

“Köpeğimin kuaför masrafları benden fazla” açıklaması hatırlatılan ünlü isim, “Evet. Kuaföre bir kere gidişi 800 TL. Ayda bir ya da iki ayda bir gidiyor. Benden fazla çünkü ben hiç gitmiyorum, benden masraflı yani” şeklinde konuştu.

“SETİM VARDI”

Yakın arkadaşları Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğününe katılmama sebebi sorulunca Aslı Bekiroğlu, “Setim vardı” demekle yetindi.

Aslı Bekiroğlu’nun yüzünde cam sebil patlamıştı!
PaYLaŞşşş