Jennifer Lopez ve Ben Affleck, üç gün sürecek bir düğün yapacak!

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003’teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. 18 yıl sonra tekrar bir araya gelen ikili, geçtiğimiz aylarda nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımı atmıştı.

“ONLAR ARTIK KARI KOCA!”

Ünlü çift 17 Temmuz’da ise sonunda nikah masasına oturdu. İkili, evlilik işlemlerini Nevada’ya bağlı Clark County’de gerçekleştirdi. Çifte yakın bir kaynak, “Onlar artık karı koca” ifadesini kullandı.

“YÜZÜKLERİMİZİ HAYATIMIZIN SONUNA KADAR TAŞIYACAĞIZ”

Ünlü şarkıcı Lopez, hayranlarına gönderdiği email ve blog yazısında Affleck ile evlendiğini doğruladı. Lopez, Instagram’dan bir fotoğrafıyla duyurduğu evliliğine dair, “Yaptık. Aşk çok güzel. Aşk çok müşfik. Ve anlaşılan o ki aşk sabırlı. Hem de 20 yıl boyunca” sözlerini kaleme aldı.

Lopez, düğünlerine dair ise şunları yazdı:

Alıntı Metni
‘Jennifer Lopez 7-8 kez evlenecek’

İKİ FARKLI GELİNLİK GİYDİ

Ünlü isim, büyük gün için iki çarpıcı gelinlik giydi. Gelinliklerden biri, şarkıcının uzun yıllardır sakladığı ve giymek için düğün gününü seçtiği bir elbiseydi. Diğeri ise, Zuhair Murad tarafından tasarlanan; omuzları açık, uzun kollu ve kalp şeklinde bir yakası olan dantelli bir gelinlikti.

Lopez, saçlarını ise ünlü kuaför Chris Appleton’a emanet etti. O an anlardan bir video yayınlayan Appleton; şarkıcıya nasıl hissettiğini sorduğunda ünlü isim, “Harika hissediyorum, çok heyecanlıyım!” yanıtını verdi.

ALYANS DETAYI

Yeni gelin, ertesi gün ise Instagram sayfasından yatakta çektiği makyajsız bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü ismin karesinde görünen alyans ise, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Lopez’in kısa sürede 1,5 milyon beğeni alan bu gönderisine, takipçileri tarafından “Sonsuza dek mutlu”, “Tebrikler Jen&Ben! Yeni hayatınızı birlikte inşa ederken size harika bir yolculuk diliyorum” ve “Merhaba Jennifer Affleck!” gibi binlerce yorum yapıldı.

Jennifer Lopez’den Britney Spears’a destek mesajı

20 YIL ÖNCE SÖYLEMİŞ!

Clark County Kayıt Bürosu belgelerine göre Ben’in soyadı Affleck’i alan Jennifer’ın, uzun yıllar önce Affleck’in soyadını almayı planladığı ortaya çıktı. O anlara dair paylaşılan video, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yaklaşık 20 yıl önce filme alınan bir klipte, Pat O’Brien’ın aktris ve şarkıcıya, evlendikten sonra yasal adının ‘Jennifer Affleck’ olmasını istediğini itiraf ettirdiği görülüyor. Lopez, kızlık soyadını sahne adı olarak tutacağını, ancak yasal adı olarak Ben’in soyadını alacağını açıklıyor.

BÜYÜK BİR DÜĞÜN YAPACAKLAR

Tüm bunların ardından, mutlu sonlarına kavuşan Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in, Las Vegas’ta evlendikten bir ay sonra hayallerindeki düğün kutlamasını yapacağı ortaya çıktı. Çift, bu hafta sonu nikahlarını kutlayacak ve büyük bir düğün yapacak.

Page Six’e konuşan bir kaynak; şu ifadelerini kullandı:

Alıntı Metni
Üzerindekilerin fiyatı dudak uçuklattı

ÜÇ GÜNLÜK PLAN

İkilinin üç gün sürecek ‘aile ve arkadaşlar arasındaki samimi kutlamaları’ Cuma günü bir prova yemeği ile başlayacak. Asıl tören ise Cumartesi günü yapılacak ve çift, hafta sonlarını Pazar günü yapacakları barbekü ve piknikle kapatacak.

53 yaşındaki Lopez’in İtalya’da yapılan özel tasarım bir Ralph Lauren elbisesi giymesi ve Vogue dergisinin ünlü ismin moda yolculuğunu belgelemesi bekleniyor.

YILDIZLARIN GİTTİĞİ İSİM

Page Six, daha önce yıldızların etkinlik planlayıcısı Colin Cowie’nin gösterişli kutlamaları için tüm ayrıntıların arkasında olduğunu bildirmişti. Cowie’nin hizmetlerinin fiyatı 25 bin ile 25 milyon dolar arasında değişiyor ve geçmişte Oprah Winfrey, Michael Jordan ve hatta yine Jennifer Lopez gibi isimler için etkinlikler düzenledi.

Kaynaklar; Matt Damon, Jimmy Kimmel, Casey Affleck ve Drea de Matteo’nun çiftin konuk listesini oluşturan yıldızlardan sadece birkaçı olduğunu söyledi. TMZ ise geçen ay, etkinliğin Affleck’in Georgia, Riceboro’daki mülkünde gerçekleşeceğini açıklamıştı.

Jennifer Lopez’den köpük banyosu pozları!
PaYLaŞşşş