Haberler: Aleyna Tilki’nin mezar taşı pozları olay oldu! Sinan Akçıl’dan açıklama geldi

Kurban Bayramı’nın ilk gününde Bodrum’da müzikseverlerle buluşan Sinan Akçıl, sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı. “Nasılsınız?” sorusuna, “Her şey yolunda. Üç yıldır burada happy hour yapıyorum, bu yıl ilk bekar happy hour ile karşınızda olacağım” yanıtını verdi.

Burcu Kıratlı ile iki kez evlenip boşanan ünlü şarkıcı, “Bekarlık sultanlık mı sizce” sorusu üzerine “Valla bekarlık yerine göre sultanlıktır bence, şu anda ben sultanlık dönemindeyim. Madem bekarım o zaman sultanlık köşküne çıkayım, yani öyle değil mi?” ifadelerini kullandı.

“AŞK HAYATIM NADASTA”

Yaz döneminde konserlerinin yoğun bir koşturmaca içinde geçtiğini belirten Akçıl, “Konserlerimiz yoğun ama konserlerden çok sizinle köşe kapmaca, ters köşe göstermece oynuyoruz. Geçen ay yine birkaç haber okudum yanlış yerlere bakıyorsunuzç Küçükken ‘sıcak soğuk’ oynardık, şimdi de sanki sizinle de sıcak soğuk oynuyoruz. Bir yaklaşıyorsunuz tahminler sıcak sıcak oluyor ama şu an nadastayız. Aşk hayatım nadasta ama bir süre sonra bu tarla sürülür” diyerek kahkahayı patlattı.

‘Bir daha hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok’

“ALEYNA’YI ARADIM, YAŞIYORMUŞ”

Geçtiğimiz günlerde mezar taşı önünde poz vererek, “İnsanlar ne düşünecek?” mesajıyla sosyal medya hesabından paylaşan Aleyna Tilki’nin fotoğrafının altına soru işareti koyan Akçıl, “Mezar taşı bakıyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

Ünlü şarkıcı, “Ben ölürsem mezar taşıma ‘Kovalamayın artık yeter’ yazdırmak isterim” şeklinde esprili bir açıklamaya imza attı.

‘Beni tekrar öyle göremeyeceksiniz’

YENİ PROJELERİ

“Yakında yeni güzel projelerimiz olacak. Ajda Pekkan’la ve Defne’yle güzel şeyler yapmayı düşünüyoruz” açıklamasını yapan 40 yaşındaki müzisyen, kendisini dinlemeye gelen konuklarını daha fazla bekletmeyerek programına başladı. Sahneye ‘Tabi Tabi’ ile çıkan Akçıl, kendi parçalarının yanı sıra birçok sanatçının sevilen eserlerini de söyledi. Özellikle Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses şarkılarında büyük alkış topladı.

“BİZİ GÜZEL ŞARKILARINDAN MAHRUM ETMEZSİN UMARIM”

Kendisini dinlemeye gelen misafirler arasında Melek Mosso’yu gören Sinan Akçıl, “Bizi güzel şarkılarından mahrum etmezsin umarım” diyerek, meslektaşını sahnesine davet etti. ‘Bu İş Bitmiş’ adlı yeni şarkısını söyleyen Mosso, daha sonra Akçıl ile birlikte İbrahim Tatlıses’in sevilen şarkısı ‘Haydi Söyle’ ile konuklara adeta müzik ziyafeti yaşattı.

Mehmet Dinçerler’den engel yedi!
PaYLaŞşşş