Haberler: Oğuzhan Koç: ‘Hanımın onayını aldım’

Oğuzhan Koç (37) ile Demet Özdemir (30), 28 Ağustos akşamı Sarıyer’de bir otelde görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. Oyuncunun nikah şahitliğini yapımcı Faruk Turgut üstlenirken, Koç’un şahidi ise Acun Ilıcalı olmuştu. Çift ilk danslarını ise Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısıyla yapmıştı.

Demet Özdemir,özel hayatı hakkında ise şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni


“YAKINDA ÇEKİMLERE BAŞLAYACAĞIZ”

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, geçtiğimiz akşam Salt Kuruçeşme adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarına poz veren ikili ardından kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı. Yeni projeleri hakkında konuşan Özdemir, “Engin Akyürek ile olan dizi projem yakında sete çıkacak. Dijitale yaptığımız dizinin de ikinci sezon onayını aldık. Yakında onun da çekimlerine başlayacağız” dedi.

“KLİBİ DEMET’E İZLETTİM”

Koç ise “Cuma günü yeni şarkım çıkıyor. Klibini izledik burada da. Demet’e izlettim” dedi. Muhabirlerin “Demet Hanım’ın onayına göre mi klibi yayınlayacaktınız peki?” sorusuna Koç “Hanımın onayını aldım” yanıtını verdi.

“GÜZEL BAŞLANGIÇLAR YAPTIK”

Yılbaşı planlarından da bahseden ikili, “İkimizin de işleri çok yoğun. Bu yüzden bu yılbaşını birbirimize ayırdık. Nereye gideceğimiz belli değil daha. Zaten burada olursak sizinle karşılaşacağız” dedi. 2022 yılını da değerlendiren ikiliden Özdemir “Allah sizlere de nasip etsin. Çok güzel geçti. Sürprizler ile doluydu başlangıcı. Sonucu çok heyecan vericiydi benim için. Güzel başlangıçlar yaptık. İnşallah bir sonraki yıl da bir önceki yılı aratmaz diyeyim” diye konuştu. Koç ise “Sürprizler ile dolu bir yıldı. İnşallah daha güzellerini hep birlikte yaşarız” dedi.

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e çiçek sürprizi!

“ÖZÜR DİLERİM AŞKIM”

Öte yandan Özdemir, geçtiğimiz günlerde eşi Oğuzhan Koç ile yaptığı açıklamayla adından söz ettirmişti. Muhabirlerle konuşurken konu yemeklerden açıldığı sırada, “Oğuzhan Bey hamarat mıdır?” diye sorulması üzerine güzel oyuncu; “Böyle şeyler başlık yapılıyor ama açıkça söyleyeceğim. Özür dilerim aşkım. Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor arkadaşlar” diyerek kahkaha atmıştı.

Demet Özdemir’e yoğun ilgi
PaYLaŞşşş