Mehmet Dinçerler, Hadise’yi çabuk unuttu!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Hadise ile Mehmet Dinçerler’in beş aylık evliliği, 30 Eylül’de Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davayla anlaşmalı olarak tek celsede sona ermişti. Şarkıcı ve iş insanının katılmadığı duruşmada tarafları, avukatları temsil etmişti. Boşanma sonrası açıklama yapan Dinçerler’in avukatı Dilara Recepoğlu, “Ortak irade ile evlilik hakkı sona erdi. Basın yasağı olduğu için detay veremiyorum. Kendi aralarında protokol imzalanmıştı mahkeme öncesinde. Başka detay veremiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

SAHNEDE EFKARLANDI

Ünlü şarkıcı, ayrılık sonrası ilk konserini Beşiktaş’ta vermişti. ‘Hay Hay’ şarkısını söylediği esnada, “Başlarken hep güzeldi hep… O zamanlar hep özeldi” diyerek efkârlanmıştı. Daha sonra sahnede söylediği şarkılar esnasında; “En büyük aşk sizlersiniz” sözleri ile geçtiğimiz günlerde boşandığı Dinçerler’e göndermede bulunmuştu.

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Dinçerler ise boşanma davası öncesi Zehra Çilingiroğlu ile Rodos’ta objektiflere yansımıştı. Bu görüntüler sonrası basına yansıyan ‘aşk’ iddiası üzerine Çilingiroğlu, arkadaşlarıyla gittiği bir mekanda Dinçerler ile karşılaştığını söylemişti. Özel hayatıyla ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayan 24 yaşındaki Çilingiroğlu, avukatı Arca Açıkel aracılığıyla yargıya başvurup, tazminat davası açacağını duyurmuştu.

“GÖRÜNTÜLER TAMAMEN ÇARPITILDI”

Alıntı Metni


“BÖYLE BİR AHLAKSIZLIK OLABİLİR Mİ?”

Avşar kızı, kızı Zehra’nın, Hadise’den boşanan Mehmet Dinçerler ile haberlere konu olduğunun hatırlatılması üzerine adeta çılgına dönmüş ve şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni
Taşınan Hadise değil, Mehmet Dinçerler!

ARAP ASILLI GÜZELLE EL ELE GELDİ

Yaklaşık bir ay önce şarkıcı Hadise’den olaylı bir şekilde boşanan Mehmet Dinçerler, önceki akşam Nişantaşı St Regis Otel’de bir mekanda yemekteydi. İddiaya göre Dinçerler, mekana Arap asıllı esmer bir güzelle el ele geldi. Kız arkadaşı ile içeride samimi bir şekilde eğlenen Dinçerler, mekandan ise tek başına çıktı.

SARMAŞ DOLAŞ DANS ETTİLER

Öte yandan Söylemezsem Olmaz’da yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde bir düğüne katılan Mehmet Dinçerler ile Kuveytli ünlü şarkıcı Rawan Bin Hussain sarmaş dolaş dans etti. İkilinin o halleri ise düğüne katılanlar tarafından kayda alındı. Düğünden çıkan şarkıcı, kendisini bekleyen basın mensuplarının Mehmet Dinçerler’le ilgili sorularını yanıtsız bıraktı. Dinçerler de sorulara cevap vermeden hızla uzaklaştı.

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi!
PaYLaŞşşş