Sofia Vergara bikinisiyle poz verdi! Kim der ki 50 yaşında

‘Modern Family’ dizisinin yıldızı Sofia Vergara (50), geçtiğimiz sene sunuculuğunu üstlendiği 2021 Stand Up to Cancer etkinliğinde, kendisine henüz 28 yaşındayken konulan tiroit kanseri teşhisinden söz etmişti.

ABD’li oyuncu Vergara, “Rutin muayenede doktorum boynumda bir yumru fark etti. Pek çok test yaptılar ve sonunda bana tiroit kanseri olduğumu söylediler” demişti.

“KANSERLE İLGİLİ HER ŞEYİ ARAŞTIRDIM”

“Gençken kanser sözcüğünü duyduğunuzda aklınız pek çok yere gidiyor…” diyen Vergara, “Panik yapmamaya çalıştım ve eğitim almaya karar verdim. Her kitabı okudum, kanserle ilgili her şeyi araştırdım.” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncu, ayrıca “Erken teşhis ve doktorlarım ile ailemin desteğini almak en önemlisiydi” diye konuşmuştu.

HALA İLAÇ KULLANIYOR

Vergara, daha önce de kanserle mücadelesini anlatırken, tiroidinin alınması gerektiğini ve böylece tamamen iyileşebileceğini açıklamıştı. Oyuncu, hipotiroidiyi (tiroit bezinin az çalışmasına bağlı olarak tiroit hormonlarının az salgılanması) önlemek için hala ilaç kullanıyor. Ünlü yıldız, konuşmasında; “Bu süre zarfında sadece tiroit kanseriyle ilgili değil, aynı zamanda kriz zamanlarında birlikte daha iyi olduğumuzu da öğrendim” ifadesini kullandı. Ünlü oyuncu, geçen yıl hayranlarına mamografi çektirmenin önemini anlatmıştı.

YILLARA MEYDAN OKUYOR

Sofia Vergara, sosyal medyadaki son pozlarıyla olay oldu. Kocasıyla tatilde olan 50 yaşındaki Vergara siyah bikinisini giyip yıllara meydan okuduğunu kanıtladı. Güzelliğiyle dikkat çeken Sofia Vergara’ya beğeni yağdı.

Sofia Vergara sahneden düştü

“ÇOK FAZLA SEBZE TÜKETİYORUM”

Güzel oyuncu daha önce “Çok fazla sebze tüketiyorum. Yeşil çay içiyorum ve yaban mersini yiyorum. Geceleri de papatya çayıma bir kaşık toz kolajen ekliyorum. Bol miktarda da su içiyorum” diyerek beslenme düzenini anlatmıştı.

BİR ÇOCUK ANNESİ

Öte yandan Sofia Vergara, ilk evliliğini 1991-1993 yılları arasında lise aşkı Joe Gonzales ile gerçekleştirmişti. Vergara’nın bu ilişkiden Manolo Gonzalez Vergara adında bir oğlu bulunuyor.

MUTLU EVLİLİK

Aşka küsmeyen Vergara, 2015 yılında da kendisi gibi oyuncu olan Joe Manganiello ile dünyaevine girdi. İkili mutlu bir evlilik sürdürüyor.

Joe Manganiello’dan Sofia Vergara itirafı: Gözlerimi alamadım!

YILLARA MEYDAN OKUYAN ÜNLÜLER…

Sharon Stone (64)

Jennifer Lopez (53)

Brooke Burke(51)

Salma Hayek (56)

PaYLaŞşşş