Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, ikiz çocuklarını taklit etti

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Pelin Akil, geçtiğimiz aylarda eşi Anıl Altan’ın paylaşımına yaptığı yorumla adından söz ettirmişti. Güzel oyuncu, kızlarının babasının yayınladığı tatil pozlarına, “Ben tatile giderken bunu koyman? Akıllarda soru işareti” yorumunu yapmıştı. İki çocuk babası Anıl Altan da Pelin Akil’e, “Tatile gidemiyorum, fotoğrafını koyuyorum” yanıtını vermişti. Oyuncu çift arasındaki bu diyalog sosyal medyada gündem olmuştu.

ROMANTİK ANLARA KIZLARINDAN MÜDAHALE

Pelin Akil, eşi ve ikiz kızlarıyla bir düğüne katılmıştı. Dudak dudağa poz veren çifte kızlarından müdahale gelmişti. Babalarının annelerini öpmesine müsaade etmeyen miniklerin, Anıl Altan’ın ellerinden çektiği anlar objektiflere yansımıştı. Ünlü çiftin pozlarına binlerce beğeni ve yorum yağmıştı.

‘HANIMDAN FIRÇA YİYORUZ’ MESAJI!

Pelin Akil ile eşi Anıl Altan, marka elçileri oldukları firmanın Morini İstanbul’da gerçekleşen ürün tanıtımında objektiflere yansımıştı. Çocuklara olan ilgisiyle sosyal medya gündeminde örnek bir aile olarak öne çıkan oyuncu çift, basın mensuplarının “Çocuklara olan ilginiz çok beğeniliyor” yorumuna, “Bazı babalar mesaj atıyor, ‘Bu kadar ilgi göstermeyin, hanımdan fırça yiyoruz’ yazıyorlar. Biz ailemizle zaman geçirmekten keyif alıyoruz” şeklinde yanıtlamıştı.

ALİN VE LİNA TAKLİDİ

Eşi ve çocuklarıyla birlikte geçirdiği keyifli anlarını sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Akil, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Kızlarıyla birlikte bir mekanda kahvaltı yapmaya giden çift, çocukları Alin ve Lina’yı taklit etti.

Pelin Akil, objektiflere yansıyan eğlenceli kareleri de sosyal medya hesabından “Sensiz bile seninle…” notuyla yayınladı. Altan ailesinin fotoğrafları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Pelin Akil: Sürekli bakıcı değiştiren anneleri anlıyorum
Pelin Akil soluğu Bodrum’da aldı!
PaYLaŞşşş