Bensu Soral: Çocuğum olsa kesinlikle sette çalıştırmam!

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
2018 yılında dünyaevine giren oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, bir süredir evliliklerinde kriz yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda bu konuyla ilgili açıklama yapan Hakan Baş, “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” demişti.

Ünlü isim, sözlerine; “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz” diye devam etmişti.

BUZLAR ERİDİ

Zorlu sürecin ardından aralarındaki buzları eriten Bensu Soral-Hakan Baş çifti, yeni yılı Paris’te karşılamıştı. Soral, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurmuştu.

TATİLDE ROMANTİK ANLAR

Geçtiğimiz Haziran ayında ise sezonu açarak tekne tatiline çıkan çift, Göcek’te görüntülenmişti. Soral ve Baş’ın mutlu halleri dikkat çekmiş, güzel oyuncu; Hakan Baş’a önce masaj yapmış sonra da eşini öpücüklere boğmuştu. Bir ara denizde öpüşen Soral ile Baş, daha sonra teknede de romantik dakikalar yaşamıştı.

Bensu Soral’ın son hali sosyal medyada gündem oldu!

İkili birlikte bindikleri deniz yatağında keyifli dakikalar geçirmişti. Denizden Bensu Soral’dan daha önce çıkan Hakan Baş, eşine havlusunu tutmayı ihmal etmemişti.

ELİYLE AĞZINI TUTARAK KONUŞTU

Tüm bunların ardından Bensu Soral, yaptırdığı diş tedavisi sonrası Nişantaşı Citys’te objektiflere yansıdı. Ünlü isim, dişindeki rahatsızlık nedeniyle doktoruna geldiğini ve ağzı uyuşuk olduğu için konuşmakta zorluk çektiğini açıkladı.

Eliyle ağzını tutarak konuşmaya çalışan Bensu Soral, setlerde çocuk oyuncuların zor çalıştığını belirtti. Çocuğu olsa setlere çalışmaya göndermeyeceğini söyleyen oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“TEYZELİĞİN TADINI ÇIKARMAK İSTİYORUM”

Soral, şu an için çocuk sahibi olmayı düşünmediğini söyleyip; “Şimdilik yeğenimle ilgileniyorum. Öyle bir planım yok, zaten bu yoğunlukta mümkün değil. Biraz teyzeliğin tadını çıkarmak istiyorum” diye konuştu.

“AŞKLARIN EN GÜZELİ”

Öte yandan Bensu Soral, geçtiğimiz aylarda kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Hande Soral ile bir araya gelmişti. İsmail Demirci ile oğulları Ali’yi Mayıs ayında kucağına alan Hande, bebeği ile kardeşi Bensu’nun fotoğrafını; “Aşk diyebiliriz” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından yayınlayan Bensu Soral da “Aşkların en güzeli” ifadelerini kullanmıştı.

‘Artık hastalıklı bir boyuta geldi!’
PaYLaŞşşş