Mehmet Dinçerler’in hediyesi replika çıkmıştı! Hadise’ye ‘yüzük’ sorusu

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle dünyaevine girmişti. Çok konuşulan ilişkileri kısa bir sürede sona eren ikiliden Hadise, boşanma davasını açan taraf olmuştu.İkilinin avukatları, boşanma davası için bir araya gelmişti. Ünlü şarkıcının, boşanma için Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenilmişti. Dinçerler’in ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği öne sürülmüştü.

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in ayrılık sebebi ortaya çıktı

“Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek istediğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” açıklamasını yapan iş insanının, boşanma kararı sonrası mücevherleri geri istediği iddiası şaşkınlık yaratmıştı.

HADİSE’DEN MANİDAR HAREKET!

Hadise, ‘Prenses’ şarkısını seslendirirken, parçanın “İstersen bana, ‘ukala, mukala’ de el üstünde, tutulmazsam hep el kalırım, prensesler gibiydim ben babaevinde, özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” kısmında parmağındaki yüzüğü çıkarıp yere fırlatmıştı.

Sahneye çıkarken siyah bir kostüm tercih eden ünlü şarkıcının yere fırlattığı yüzüğün; sahne performanslarda kullandığı aksesuarlardan bir parça olduğu öğrenilmişti.

YÜZÜĞÜ SATTI, PARASINI HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI!

Önceki günlerde ise 30 Eylül’de Mehmet Dinçerler’den tek celsede boşanan Hadise’nin, çok konuşulan yüzüğünün replika olduğu ortaya çıkmıştı. Değerinin 3 milyon TL olduğu söylenen yüzüğü satmak isteyen şarkıcı, gerçeği öğrenince şoke olmuştu. Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (182 bin TL) değer biçilmişti. Durum karşısında sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışlamıştı.

Dinçerler’in evli oldukları dönemde Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da konuşulanlar arasında yer alıyordu.

ŞAPKASIYLA YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Tüm bunların ardından Hadise, geçtiğimiz gün Etiler’de kameralara yansıdı. Spor giyimi ile dikkat çeken popçu, makyajlı olmadığı için kafasındaki şapka ile yüzünü gizledi.

Güzel şarkıcı, koşar adım aracına doğru yöneldi. Hadise, bu sırada kendisine yöneltilen ‘replika yüzük’ hakkındaki soruların hiçbirisine yanıt vermeyerek, basın mensuplarını duymazdan geldi.

Mehmet Dinçerler, Hadise’yi çabuk unuttu!
PaYLaŞşşş