Haberler: Elif Yılmaz’dan ‘Evlenirsem 50 bin dolar tazminat öderim’ açıklaması

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Türkiye eski güzeli ve oyuncu Elif Yılmaz, Etiler’de görüntülenmişti. Güzellik yarışmasından çıkıp kendisi gibi oyuncu olan hangi ünlü ismi örnek aldığı sorulan Yılmaz, “Duruşunu da kendisine çok beğendim Arzum Onan var. Çok beğeniyorum kendisini. Ayrıca diğer güzellerimiz de çok başarılılar, zaten bunu ispatladılar” yanıtını vermişti.

“KİMSE BENİMLE SEVGİLİ OLMAK İSTEMİYOR”

1997 yılında Adana’da dünyaya gelen genç oyuncu, aşk hayatının sorulması üzerine şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni


“EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN KADIN ÖDÜLÜNÜ ALDIM”

Elif Yılmaz, önceki akşam Ulus’ta bir mekanda 26’ncı yaş gününü kutladı. Mekan çıkışı Yılmaz, “Her şey çok güzel gidiyor. Bugün benim doğum günüm, şanslı bir sene geçiriyorum. Menajerimle birlikte iş görüşmelerini değerlendiriyoruz. Özellikle Mgd’den aldığım ödülden sonra onlara çok teşekkür ediyorum. En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu ödülünü aldım. Sonra işlerim çok açıldı, güzel teklifler geliyor. Değerlendirme aşamasındayız” dedi.

Elif Yılmaz güzelliğiyle büyüledi

“PAHA BİÇİLEMEZ MÜCEVHERLERİ TAŞIYACAĞIM”

“Özellikle doğum günüm diye söylüyorum çok güzel bir haber aldık” diyen Yılmaz, “Dubai’de bir mücevher markasının yüzü olacağım. Yakın zamanda hem tatil hem de iş amaçlı Dubai’ye gideceğim. Bu arada milyon dolarlık mücevherleri çok severim. Her kadın takı takmayı çok sever. Ben de paha biçilemez mücevherleri boynumda ve bileğimde taşıyacağım için çok mutluyum” dedi.

“YALNIZIM, YAŞAMAYI SEVİYORUM”

Daha önce yaptığı gündem olan açıklamasıyla ilgili konuşan Yılmaz, “50 bin dolar mevzusu bir kez daha açılmasın. Evli değilim, bekarım çok mutluyum. Yalnızım, yaşamayı seviyorum. Şu an benim için sadece kariyer ve iş önemli. Tabii bir de pilotluk sınavlarını geçtim. Çok şükür o da bitti. Şimdi tek başıma uçmayı bekliyorum” dedi. Yılmaz, verdiği röportajın ardından evinin yolunu tuttu.

ÇEŞME’DE AŞK TATİLİ

Trabzonspor’da forma giyen Batuhan Kör ile birlikte Süper Lig şampiyonluğu kutlamalarına katılmasıyla ilişkileri ortaya çıkan Elif Yılmaz, geçtiğimiz haziran ayında sevgilisiyle Çeşme’de yer alan ünlü bir plajda objektiflere takılmıştı. İkili, denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmıştı.

Plajda görüntülendiklerinden habersiz şekilde sarılıp, birbirlerini öpmeye doyamayan çift, Ege’nin serin sularında bir süre yüzdükten sonra jet-skiye binmişti. Yarım saat jet-ski ile dolaşan Yılmaz ve Kör, daha sonra el ele tutuşarak localarına gitmişti.

Elif Yılmaz çölde stres attı
PaYLaŞşşş