Tüm ekip isyan edince Acun Ilıcalı devreye girdi! Doğu Demirkol ‘O Ses’ten çıkarıldı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının ‘Yılbaşı Özel’ programı, her sene olduğu gibi bu yıl da 31 Aralık akşamı TV8’de izleyicisiyle buluştu.

27 Aralık Çarşamba günü çekimleri gerçekleşen yarışmada performans sergileyecek ünlü isimler; Enis Arıkan, Kerem Alışık, Sarp-Bengi Apak, İbrahim Büyükak, Yasemin Sakallıoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya, Gupse Özay, Onur Gürçay, Buse Meral, Doğu Demirkol, Özge Özacar, Özgü Kaya ve Devrim Özkan olarak açıklanmıştı.

DUYURULARDA VAR, PROGRAMDA YOK!

Ancak ‘Yaşam Koçu’ filmiyle vizyonda olan Doğu Demirkol’u, yayın öncesi duyurulara çıkarılmasına rağmen yılbaşı gecesi ekranda kimse görmemişti.

35 yaşındaki ünlü oyuncu ve komedyenin, kaprisleri ve istekleri yüzünden ‘O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programından çıkarıldığı ortaya çıktı.

ACUN ILICALI DEVREYE GİRDİ

Birçok ünlü ismin katıldığı eğlence programında yer alan ve çekimlere de dahil olan Demirkol’un hareketleri tüm ekibi isyan ettirince devreye Acun Ilıcalı girdi.

Ilıcalı, bitmek bilmeyen istekleri, kaprisleri ve ekiple sürekli tartıştığını öğrendiği oyuncuya sinirlenerek, Demirkol’un olduğu bölümleri çıkarıp, yayına dahil etmedi.

‘BİR DAHA PROGRAMINA ÇIKARMAYACAK’

54 yaşındaki Acun Ilıcalı’nın bir daha Doğu Demirkol’u hiçbir programına çağırmayacağı da iddia edildi.

Servetini sorgulamıştı! Acun Ilıcalı’dan Mehmet Ali Erbil’e sert yanıt
Doğu Demirkol’dan ‘Yetenek Sizsiniz’ itirafı! ‘Aşağılık biri gibi hissetmiştim’
PaYLaŞşşş