Kaan Urgancıoğlu: Türkçe dublajımı da kendim yaptım

Kanal D’de ekranlara gelen, Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisinde ‘Savcı Ilgaz’ karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu, dizideki partneri Pınar Deniz’le ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni


“BEN DE ‘BU KADAR DA OLMAZ’ DİYORUM”

Dizide her bölümün merak uyandıran bir sonu olması hakkında Urgancıoğlu, “Ben de senaryoyu okuyunca, ‘Bu kadar da olmaz’ diyorum. Hatta 3-4 kere tekrar okuyorum. Senaristimiz Sema’nın (Ergenekon) ellerine sağlık. Her bölüm biz de, seyirci de merak halinde oluyor” açıklamasını yapmıştı.

Kaan Urgancıoğlu’nun ‘cüzdan’ paylaşımı gündem oldu!

“SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ RENKLENDİ”

Yargı’nın sosyal medyada da gündem olması hakkında Urgancıoğlu, “Pınar’ın paylaştığı bir story vardı. Bizim fanlarımızın editlediği bir tane video vardı ve onu editleyen kız bizim sosyal medya grubumuzun içerisine girdi. Şu an onun editlediği video’ları izliyoruz. Onun öyle bir önü açılmış oldu. Sosyal medya hesaplarımız renklendi resmen” dedi.

OYUNCU KADROSU

Her pazar reytinglere damga vuran Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

AYAKÜSTÜ SORULARI YANITLADI

Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekanda görüntülendi. Kapıda kendisini bekleyen basın mensuplarının olduğunu öğrenen Urgancıoğlu, muhabirleri bekletmemek için mekanın kapısına gelip ayaküstü soruları yanıtladı.

“BÖYLE BİR PROJEDE OLMAK GURUR VERİCİ”

Çekimleri Antalya’da yapılan Guy Ritchie’nin ‘Servet Operasyonu’ filminde bir mafya liderini canlandıran Kaan Urgancıoğlu, Jason Statham ile aynı projede yer alıyor. Film hakkında konuşan Urgancıoğlu “Gurur verici böyle bir projede yer almak. Bu hafta filmimiz gösterime girecek. Ben henüz izlemedim. Merakla bekliyorum. Film İngilizce olduğu için Türkçe dublajımı da kendim yaptım. Kendimi seslendirmek tekrardan çok zormuş. Umarım becerebilmişimdir” dedi.

Kaan Urgancıoğlu kardeşi Can ile pozunu paylaştı

“BOMBA GİBİ GERİ DÖNECEĞİZ”

‘Yargı’ dizisi hakkında da konuşan Urgancıoğlu “2 hafta ara verdik. Yargı gayet iyi gidiyor, çalışıyoruz. Bomba gibi geri döneceğiz” dedikten sonra basın mensuplarına teşekkür ederek mekana geri döndü.

PaYLaŞşşş