‘Irina Shayk ve Bradley Cooper, ikinci kez çocuk sahibi olmak istiyor’

Baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan, yaşamını ABD’de sürdüren ünlü manken Irina Shayk, Portekizli milli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

“HARİKA BİR BABA”

Irina Shayk, geçtiğimiz sene aktörün babalığı hakkında ve kızı Lea ile ilgili şunları söylemişti:

Alıntı Metni

ESKİ AŞIKLAR BİR ARADA

Bradley Cooper ve Irina Shayk, aylarda ise tropik bir tatil için tekrar bir araya gelmişti. 36 yaşındaki model; ayrılmalarından üç yıl sonra gerçekleşen tatillerinden fotoğraflarını kırmızı bir kalp emojisi ekleyerek, 19.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaşmıştı.

“KIZININ BİR KARDEŞİ OLMASINI İSTİYOR”

Eski çiftin tatilinden sonra Page Six’e konuşan bir kaynak şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Bradley Cooper ile Hillary Clinton’ın eski danışmanı Huma Abedin aşk mı yaşıyor?

NEW YORK’TA YÜRÜYÜŞ

Geçtiğimiz günlerde ise New York’ta objektiflere takılan Irına Shayk ve Bradley Cooper, New York’ta samimi bir şekilde yürüyüş yaparken anbean görüntülenmişti.

DailyMail’de yer alan habere göre; geçtiğimiz hafta Cadılar Bayramı için de birlikte poz veren çiftin köpeklerini gezdirirken sarmaş dolaş bir şekilde kameralara yansıması, tekrar bir araya geldiklerini doğrulamış olmuştu.

“İKİNCİ ÇOCUK UĞRAŞIYORLAR”

Bir kızları olan Bradley Cooper ve model Irina Shayk, Page Six’e özel olarak konuşan bir kaynağın aktardıklarına göre; ailelerine ikinci çocuğu eklemek istiyor. Cooper’ın, daha önce bir çocuk daha istediği yönünde iddialar ortaya atılan Shayk’ın bu fikrine sıcak baktığını söyleyen kaynak; şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Ancak ikiliye yakın kaynak, ünlü çiftin evlenmek gibi bir planı olmadığını da belirterek; “Bradley, evlilik kurumuna karşı Avrupalı ​​bir bırakınız yapsınlar (işlerin kendi haline bırakılması ve müdahale edilmemesi) tavrı sergiliyor gibi görünüyor” şeklinde konuştu.

Irina Shayk-Kanye West ilişkisi başlamadan bitti!
PaYLaŞşşş