Haberler: Pelin Karahan muhabirleri görünce plajı terk etti!

Bir döneme damgasını vuran ‘Kavak Yelleri’ dizisinde canlandırdığı ‘Aslı’ karakteriyle adını duyuran Pelin Karahan, 2014 yılında iş insanı Bedri Güntay ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin, Ali Demir ve Can Eyüp adında iki oğlu bulunuyor.

“EVLİLİK TEK BAŞINIZA SIRTLANABİLECEĞİNİZ BİR ŞEY DEĞİL”

Pelin Karahan, daha önce “Mutlu evliliğin sırrı nedir?” sorusunu, “Karşılıklı sabır, sevgi ve saygı ile iyi bir evliliği sağlayabilirsiniz. Tabi aradaki uyum ve denge de önemli. Aşk var ama işin içine çocuklar girince huzur ve güven ağır basıyor. Evlilik tek başınıza sırtlanabileceğiniz bir şey değil. Karşılıklı olmalı” sözleriyle yanıtlamıştı.

“KENDİMİ BU ŞEKİLDE DAHA İYİ HİSSEDİYORUM”

Son olarak 48 kiloya düştüğünü açıklayan Pelin Karahan; “Verdiğim kiloların bu kadar konuşulmasına açıkçası şaşırdım. Sosyal medyada çok ilgi gördü” açıklamasını yaptı. Bedri Güntay ile evli olan 37 yaşındaki oyuncu, “Ekranda güzel gözükmek için yani işim için kilo veriyorum. Kendimi bu şekilde daha iyi hissediyorum. 48 kiloyum ve mutluyum” dedi.

Pelin Karahan’dan ‘üçüncü çocuk’ açıklaması!

KİLOLU GÖRÜNTÜSÜYLE DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Geçtiğimiz yıllarda Bodrum Yalıkavak’ta görüntülenen Pelin Karahan, kilolu görüntü vermemek için etrafı kontrol ettikten sonra serin sulara atlamıştı. Karahan, denizden çıkarken de arkadaşlarından havlu istemişti. Ünlü oyuncu, sosyal medya paylaşımlarından farklı olarak kilolu görüntüsüyle dikkat çekmişti.

MUHABİRLERİ GÖRÜNCE SAHİLİ TERK ETTİ

Uzun süredir bir projede yer almayan ve kabuğuna çekilen oyuncu Pelin Karahan önceki gün Bodrum Yalıkavak’ta bir beach’te görüntülendi. Kısa bir süre önce sosyal medyasında İtalya tatilinden fotoğraflar paylaşan oyuncu Pelin Karahan tatil dönüşü soluğu Bodrum’da aldı. Sosyal medyasında bikinili fotoğraflarını paylaşan oyuncu bu kez kendisini bikinili görüntülemek isteyen muhabirleri görünce apar topar eşyalarını toplayıp sahili terk etti.

GÖREVLİLERE ŞİKAYET ETMİŞ!

Oyuncunun eşi Bedri Güntay’ın ise sahilin önüne kadar gelip üstünü giyinmesine kimse bir anlam veremedi. İddialara göre çift daha önce aynı beach’te kendilerini görüntüleyen muhabirleri görevlilere şikayet etmiş ve kısa süreli bir tatsızlık yaşanmıştı.

Pelin Karahan: Şöhreti doğru taşımak lazım
PaYLaŞşşş