Annesi ‘Kızım hamile kalmakta zorlanıyor’ demişti! Paris Hilton’dan cevap geldi

Milliyet.com.tr
Daha önce üç kez nişanlanan ancak aşk hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan dünyanın en zengin varislerinden 41 yaşındaki Paris Hilton, aynı yaştaki dördüncü nişanlısı Carter Reum ile 12 Kasım 2021’de muradına ermişti. Düğününden önce haftalar boyunca bekarlığa veda partileri düzenleyen ünlü isim ile iş insanı Reum, Hilton’un dedesi Barron’ın Bel Air’deki malikanesinde hayatlarını birleştirmişti.

Aralarında Emma Roberts, Bebe Rexha, Ashley Benson, Rachel Zoe, PAula Abdul’ün de bulunduğu birçok ünlü, düğünün konukları arasında yer almıştı.

“CARTER ÇOK İYİ BİR BABA OLACAK”

Tüm bunların ardından annesi Kathy Hilton’un kızının gebe kalmakta zorlandığı yönündeki iddialarını çürütmek zorunda kalan sosyetik güzel, bebek sahibi olmayı denemek için ‘yumurtalarını hazırladığını’ açıkladı.

Perşembe günü E! News’e konuşan 41 yaşındaki oyuncu, zamanı geldiğinde ‘en iyi anne’ olacağını bildiğini de söyledi ve ekledi:

Alıntı Metni
Paris Hilton-Carter Reum çiftinin düğününde ikinci gün! Eğlence parkı temalı parti

“HERKER İÇİN BİR YOLCULUK”

Pagesix’te yer alan habere göre; Paris daha önce de aile planları hakkında açıklama yapmak zorunda kalmıştı.

Ünlü isim, geçen ay Instagram hesabından, “Ne zaman bebek sahibi olacağımı soran tonlarca mesaj alıyorum. Kocam ve ben her zaman evliliğimizin ilk yılının tadını bir çift olarak baş başa çıkarmak istedik… Tüp bebek tedavisi herkes için bir yolculuktur, ancak çok şanslıyız ki hazır ve sevimli ekibimizin bir parçası olmayı bekleyen çok sayıda sağlıklı embriyomuz var” diye yazmıştı.

NE OLMUŞTU?

Paris Hilton’ın annesi, E! News’e en kızının bebek sahibi olmak için uğraştığını ancak başarılı olamadığını söylemiş ve; “Bu beni çok üzüyor çünkü onun çabaladığını ve uğraştığını biliyorum” diye eklemişti.

Paris, bu açıklama üzerine TMZ’ye konuşarak annesi Kathy’nin bu bilgiyi nereden aldığını bilmediğini söylemişti.

Paris Hilton düğün öncesi istediği hediye listesini duyurdu
PaYLaŞşşş