Emily Ratajkowski’nin oğluyla küvet pozları olay oldu!

Model ve oyuncu Emily Ratajkowski ile Sebastian Bear McClard, 23 Şubat 2018 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. New York’ta evlenen çift, az sayıdaki arkadaşlarının huzurunda birbirlerine “Evet” demişti. Emily Ratajkowski’nin, törende gelinlik giymemesi dikkat çekmişti. Ünlü çift, oğulları Sylvester Apollo Bear’ı Mart 2021’de kucaklarına almıştı. Ratajkowski, bebeği için, “Hayatımın en gerçeküstü, en güzel ve aşk dolu sabahına geldi” ifadelerini kullanmıştı.

DEFALARCA İHANETE UĞRADI!

Geçtiğimiz aylarda Sebastian Bear-McClard-Emily Ratajkowski-çiftinin boşanacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bear-McClard’ın eşini aldattığına dair dedikodular, ayrılık kararının nedeni olarak gösterilmişti. Evliliği noktalama kararını da Ratajkowski’nin verdiği belirtilmişti.

“BİR ŞANS DAHA VERMESİ İÇİN YALVARIYOR”

Page Six’e konuşan başka bir kaynak, Sebastian Bear McClard’ın eşini defalarca aldattığını ileri sürmüştü. Ayrıca Ratajkowski’nin katıldığı bir partide alyansını çıkarmış olması, çiftin ilişkisinin sallantıda olduğu söylentilerini güçlendirmişti. Ratajkowski’ye yakın bir kaynak ise şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
‘Beni utandırmaya çalışanlara boyun eğmeyeceğim’

EVDAN TAŞINDI!

Tüm bunların ardından Emily Ratajkowski, eşyalarını New York’taki ortak dairelerinden taşıyarak, Sebastian Bear-McClard’dan ayrılmasında sonraki adımı atmış oldu. Nakliyeciler, 31 yaşındaki modelin mobilyalarını, kıyafetlerini ve diğer eşyalarını Manhattan’daki dairelerinden çıkarırken görüldü. Siyah bir tulum giyen ve alyansını takmayan Ratajkowski, apartmandan bir saksı bitkisini çıkarırken objektiflere takıldı. Arkadaşlarından biri de büyük bir giysi yığınını ve askıları dışarı taşıyarak, ünlü ismi yalnız bırakmadı.

Photoshop iddialarına kıyafetiyle cevap

“HAYATIMIN AŞKI”

Özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Emrata, son olarak sosyal medya paylaşımıyla magazin gündemine geldi. Ratajkowski, oğlu Sylvester Apollo Bear ile bir küvette çekilen fotoğrafını yayınladı. 1.5 yaşındaki oğluyla verdiği pozlara, “Love of My Life” (Hayatımın aşkı) ifadesinin baş harflerinden oluşan kısaltmayı not olarak düştü.

HEM BEĞENİ HEM DE TEPKİ ALDI

Instagram’da 29.5 milyon takipçisi bulunan Emily, üç kareden oluşan gönderisiyle 1.1 milyondan fazla beğeni aldı. Ratajkowski ile Sylvester’ın fotoğraflarına yüzlerce kişi de yorumlarıyla kayıtsız kalmadı. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise anne ile oğlunun küvette çıplak halde görüldükleri pozlardan hoşlanmadı. Emily Ratajkowski’nin ilgi ve dikkat çekmek için küçük bebeğini kullandığı öne sürüldü. Anne ile oğul arasınsdaki bu anların özel kalması gerektiği yorumları yapıldı.

‘Kendimi Geri Almak: Yeniden Dağıtım İçin Bir Model’
PaYLaŞşşş