SURVİVOR 2. ELEME ADAYI 20 HAZİRAN: SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2022 yarışmasında finale geri sayım! Ünlüler ve gönüllüler artık tek adada ve bireysel olarak parkurlarda yarışıyor. Finale kadar bireysel performansların yaşanacağı Survivor All Star’da üçüncü dokunulmazlık ardından bir isim daha Survivor hayallerine veda edecek. Bu haftanın ilk eleme adayı belirlendi, gözler ikinci gitme adayında!

SURVİVOR İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 20 HAZİRAN

Bireysel olarak mücadele veren yarışmacılar, haftanın ikinci dokunulmazlık parkurunda karşı karşıya geldi. Oyunun ödülü ise bir restoranda güzzel bir akşam yemeği ve sürpriz ödüller oldu. Kazanan, beraberinde 3 kişi ile birlikte ödülden faydalanıyor.

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, sıralama turları ardından rakipleri ile karşılaştı. Batuhan-Berkan, Hikmet-Nisa, Adem-Ayşe ile kaşılaştı. Yarı finalde Nagihan-Berkan ile Ayşe-Nisan ile eşleşti. Finale ise Nagihan – Ayşe yükseldi. Günün dokunulmazlığını kazanan ise Ayşe oldu. Ödüle ise Ayşe’nin seçimiyle Adem, Nagihan ve Batuhan gitti.

BİL BAKALIM OYUNU KAZANANI

Yarışmacılar zorulu dokunulmazlık yarışı ardından Bil Bakalım oyununa çıktı. Oyunun ödülü ise kahve oldu. Hikmet Bil Bakalım kazananı oldu ve ödül için Batuhan, Ayşe ve Adem’i tercih etti.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Haftanın ilk eleme adayı, Adem’in seçimi ile Berkan oldu. İkinci aday ise Ayşe’nin tercihi ile Nisa!

PaYLaŞşşş