Ebru Şahin ve Cedi Osman dünyaevine girdi

Final yapan ‘Hercai’ dizisinde canlandırdığı ‘Reyyan’ karakteriyle şöhreti yakalayan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, geçtiğimiz eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

YORUM VE BEĞENİ YAĞDI

İlişkileri 2020 yazında İzmir Alaçatı’da başlayan çiftten Şahin, Kapadokya’da sevgilisine “Evet” yanıtını vermişti. Şahin’in dört milyon takipçisinin bulunduğu Instagram’da yayınladığı mutluluk kareleri yaklaşık bir milyon beğeni almış ve yüzlerce tebrik mesajı gelmişti.

“ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM”

Cedi Osman, daha önce verdiği bir röportajda, Ebru Şahin’e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden şu sözlerle bahsetmişti:

Alıntı Metni

“DÜN BİRAZ OLAYLI GEÇTİ”

Geçtiğimiz mayıs ayında evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çiftten Cedi Osman, Ebru Şahin’i Tekirdağ’da oturan ailesinden istemeye gitmişti. Çift, nişan yüzüklerini takmıştı. Şahin, haberi Instagram sayfasında ‘Dün biraz olaylı geçti’ notuyla paylaştığı fotoğraflarla duyurmuştu.

Cedi Osman’dan Ebru Şahin’i ağlatan jest!

MAKEDONYA’DA EVLENDİLER

Ünlü oyuncu Ebru Şahin ve nişanlısı Cedi Osman, önceki gün Makedonya’nın Ohrid şehrinde nikah masasına oturdu. Mutluluklarıyla dikkat çeken çift, yakın dostlarının ve aile fertlerinin katıldığı samimi bir törenle evlendiler. Nikahta şıklığıyla göz dolduran Ebru Şahin’in ve Cedi Osman’ın şahitliğini yakın dostlarından Abdullah Bulut ve Okan Can Yantır üstlendi.

Ünlü çift, 7 Temmuz’da aşklarının başladığı Çeşme’de düğün yapacaklar.

PaYLaŞşşş