Umut Evirgen sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı hayranlıkla izledi

Cem Yılmaz ile yollarını ayırdıktan sonra Umut Evirgen ile anılmaya başlayan Serenay Sarıkaya, “Uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz, sadece arkadaşız” demekle yetinmiş ve ünlü işletmeci ile sarmaş dolaş görüntülenmişti.

AŞK İTİRAFI

Konuyla ilgili ilk açıklama Umut Evirgen’den gelmişti. Kasım 2021’de ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine konuşan Evirgen, “O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusu üzerine, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” itirafında bulunmuştu.

“DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİR TANEM”

Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan çift, sonunda aşklarını sosyal medyaya taşımıştı. Evirgen, 30. yaşına giren sevgilisinin doğum günü için Instagram hesabından bir paylaşım yapmıştı.

Serenay Sarıkaya ile olan fotoğrafını paylaşan Umut Evirgen, gönderisine “Doğum günün kutlu olsun bir tanem” notunu düşerek kalp emojisi de koymayı ihmal etmemişti.

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den ilk fotoğraf!

SIFIR MAKYAJ SARIKAYA

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Serenay Sarıkaya, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü oyuncu, önceki gün leopar desenli bikinisiyle güneşlenirken verdiği pozları, 9,3 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yayınladı.

Makyajsız haliyle objektif karşısına çeken Sarıkaya’nın gönderileri takipçileri tarafından oldukça beğenildi.

SERENAY OYNADI, UMUT İZLEDİ

Şimdilerde Yunanistan’ın Kiklad Adaları’ndaki Naousa bölgesinde tatil yapan ikili, önceki akşam bir mekanda eğlendi. Serenay Sarıkaya, elinde tefle Yunan müzikleri eşliğinde çıplak ayakla dans etti. Umut Evirgen ise oturduğu yerden sevgilisini hayranlıkla izledi.

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’in panik anları!

Yunan müzikleri eşliğinde kıvrak hareketlerini sergileyen oyuncuya, mekandaki diğer müşteriler de eşlik etti. Çiftin o anları sosyal medyada paylaşıldı.

PaYLaŞşşş