Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa barıştı

2007 yılında yaklaşık 30 senelik birlikteliklerini sonlandıran şarkıcı Ferdi Tayfur ve oyuncu Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur (34) geçtiğimiz haftalarda bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Burak Kalfa’dan evlenme teklifi almıştı. Otelde arkadaşlarıyla yemek yerken gelen teklifi kabul eden Tayfur, mutlu anların fotoğraflarını sosyal medyada takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmemişti.

FERDİ TAYFUR KATILMADI

İkili, 16 Eylül’de aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlanmıştı. Tuğçe Tayfur, nişan fotoğraflarını da nazar boncuğu emojisi ve “16.09.2022” mesajı ile Instagram hesabından yayınlamıştı. Aile bireylerinin yer aldığı karelerde, 76 yaşındaki sanatçı Ferdi Tayfur’un olmaması dikkatlerden kaçmamıştı.

16 GÜNDE AYRILDILAR!

Düğün hazırlıklarına başlayan Tayfur ile Kalfa’nın ilişkisi hakkında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Nikâh masasına oturmaya hazırlanan ikili, yollarını ayırdı. Çift, birbirlerini sosyal medyadan da sildi. Burak Kalfa, daha sonra konuyla alakalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Tuğçe Tayfur’dan Necla Nazır’a: Canımın içisin

AYRILIK KISA SÜRDÜ

Sürpriz ayrılık kararı sonrası Tayfur ile Kalfa, aralarındaki buzları eritti. Hala sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeyen ünlü çift, arkadaşlarının düğününe birlikte katıldı. Gecede çekilen fotoğrafları da takipçilerinin beğenisine sundu.

“PSİKOLOJİK PROBLEMLERİ VAR”

Öte yandan Tuğçe Tayfur, kendisi gibi müzisyen olan yedi yıllık eşi Taner Şafak ile 2019’da boşanmıştı. Tuğçe Tayfur’un o dönem evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Tuğçe Tayfur’un eski eşi Taner Şafak, iki yıl önce ‘Söylemezsem Olmaz’ programına bağlanarak konu hakkında çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Şafak, “Necla Hanım aradı ve oğlum Efe’nin beni özlediğini söyledi. Yanlarına gittim ama kapı açılmayınca içeride Tolga Bayar var sanıp korktum. Bağırdım, polis çağırdılar. Ateş açtığım doğru değil, kendilerini temize çıkarmak için bana iftira atıyorlar. Tuğçe Hanım, karısı ve çocuğunu kapı önüne atmış bir adamla birlikte. Psikolojik problemleri var” demişti.

Taner Şafak hakkında iki ay uzaklaştırma kararı aldıran Tuğçe Tayfur ise “Bu kişi (Taner), annem ve oğlumun evde olduğunu bilerek, sinkaflı küfürler, tehditler, hakaretler etti. Kapıyı tekmeledi ve silah sıktı” demişti. Şarkıcı Tuğçe Tayfur, iş insanı Tolga Bayar’ın eşi tarafından yuva yıkmakla suçlanmıştı. Tayfur ise iddiaları kabul etmemişti.

“Timur 13 yaşındayken ‘bu senin oğlun’ dediler”

“KİMSEYİ KANDIRMADIM”

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur, “Atıp, tutuyordun ya ‘boşanma davası’ diye. Benim evli bir adamla, mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım, ne dediysem arkasındayım” demişti.

“KASETLERİN ORTALIKTA DOLAŞIYOR”

Tayfur, sözlerine, “Bu arada; keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey. Ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken kasetlerin ortalıkta dolaşıyor. Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence” diyerek devam etmişti.

PaYLaŞşşş