Fatih Yasin ve Sena Güzeldağ boşandı mı? Sosyal medyadan açıkladılar

YouTube’da 7,5 milyon takipçisi bulunan Kafalar grubunun üyelerinde Fatih Yasin, Fatih Yasin, mart ayında nişanlandığı sevgilisi Sena Güzeldağ ile Haziran 2021’de dünyaevine girmişti. Çiftin şahitliğini Yasin’in yakın dostları Atakan Özyurt ile Bilal Hancı üstlenmişti. Yasin, nikah memurunun, “Sena Güzeldağ’ı eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?” sorusu üzerine arkadaşlarına dönüp, “Ne diyeyim?” şeklinde espri yapmıştı.

Fatih Yasin ve Sena Güzeldağ’ın mutlu gününden fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıştı. Mutluluğa “Evet” diyen çifte takipçilerinden çok sayıda “Tebrikler” mesajı yağmıştı.

“NE KADAR ŞANSLI OLDUĞUMU ANLIYORUM”

Ardından Fatih Yasin de 2 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından, “Eşimin gözlerine baktığımda ne kadar şanslı ve özel olduğumu anlıyorum. Bir o kadar özel, merhametli, sevgi dolu, saygı dolu, iyiliksever, hayvansever, duygusal ve kelimelerle ifade ettiğimin daha fazlası olan eşim başta olmak üzere yanımda olan tüm dostlarıma ve aileme çok teşekkür ederim. Umarım sizler de hayatınız boyunca hep doğru ve iyi insanlarla tanışır, iyiliği paylaştıkça çoğaltırsınız. Bizleri seven, destekleyen ve sevgimizi paylaşan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Sevgiler…” mesajını paylaşmıştı.

‘Cem Yılmaz bizden korksun’

TEK CELSEDE AYRILDILAR

Mutlulukları uzun sürmeyen yeni evli çiften kötü haber geldi.Evliliklerinin birinci senesi dolan Yasin ve Güzeldağ’ın boşandıkları ortaya çıktı. Sena Güzeldağ, Instagram hesabından boşandıklarını duyurdu.

“HERKESİN YOLU AÇIK OLSUN”

Sena Güzeldağ, paylaşımında; “Yazması kolay gibi gelse de Fatih ile olan evlilik birliğimizi 17 Ağustos günü kanunen sonlandırmış bulunmaktayız. Bu sürecin ikimiz için daha fazla yıpratıcı olmaması adına sizlerden saygı, özveri ve anlayış bekliyoruz. Ben bu yolda çok güzel insanlarla tanıştım, harika insanlar biriktirdim. Dilerim ki herkesi yolu açık olsun, iyi insanlarla karşılaşsın. Bir süre paylaşım yapamayacağım. Merak etmeyin Sadece her zaman her şeyin hayırlısını dileyin” dedi.

“ALDIĞI NEFESE KADAR GERÇEK OLAN BİRİYİM”

Güzeldağ ardından bir paylaşım daha yaptı ve “Şunu da belirtmek isterim ki ben aldığı nefese kadar gerçek olan biriyim. Instagram hesabımı da açtığımdan beri neysem onu yansıtmaya çalıştım. Amacım hiçbir zaman reklam yapmak, gündem olmak insanları kandırmak olmadı, olamaz da. Beni tanımadığınız için bu denli yorumlar yapabilirsiniz. Ancak sizden tekrar saygı ve duyarlılık göstermenizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Bilal Hancı ve Esin Çepni’den güzel haber!

FOTOĞRAFLARI SİLEMEDİ

Sena Güzeldağ, eski eşi ile sosyal medya hesabından birlikte çekildikleri fotoğrafları kaldırdı. Fatih Yasin’in ise düğün fotoğraflarını silmemesi ve konuyla alakalı suskunluğunu koruması dikkatlerden kaçmadı.

PaYLaŞşşş