Fatih Erkoç: Kalp krizi geçirdim!

Fatih Erkoç, önceki gün Kuruçeşme’de bir otelde gerçekleşen etkinliğe katıldı. Ünlü şarkıcı , “Yazları Bodrum’dayım. Onun haricinde sahnelerdeyim. Geçtiğimiz yaz hiç evde kalmadım, 7.5 ay hep teknedeydim. Tekne hayatı daha kolay. Büyük motorlarım vardı onları sattım, kendime scotter aldım. Hastaneye ve eczaneye gitmek gerektiğinde scotter’la çok rahat gidiyorum. Kışın da Bursa’da yaşıyorum” dedi.

“HANIM KÖYLÜYÜM”

“Öyle bir zamana geldik ki, albüm yapmak hayal oldu” diyen Erkoç, “Bir önceki kış 13-15 tane güzel şarkı yaptım ama onları henüz piyasaya sürme şansım olmadı. Uygun bir zaman olursa belki çıkaracağım. Evimin alt katında stüdyom var ve yeni şarkılar yapıyorum. Bana kalsa kışın da Bodrum’da olacağım ama eşimin bütün akrabaları Bursa’da olduğu için ben de hanım köylüyüm” şeklinde konuştu.

“KALP KRİZİNDEN ÖNCESİNE GÖRE ÇOK DAHA İYİYİM”

Sağlık durumu hakkında soru yöneltilen 69 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Belirtileri masöz fark etti, “Her şeyin ilacı moral”

“BOMBA GİBİYİM”

Kanseri atlatan Fatih Erkoç, “Onun da kontrolünü yaptık, temiz çıktı çok şükür. Bütün sevenlerime sevgilerimi ve minnettarlığımı yolluyorum. Onların dualarıyla bomba gibiyim” açıklamasını yaptı.

“ALBÜM ÇIKARTTIM KİMSENİN HABERİ OLMADI”

2019 yılında Beşiktaş’ta bir otelde gerçekleşen açılış davetinde görüntülenen sanatçı, “Bazen senfonik konserlerimiz oluyor. Kendi şarkılarımı seslendiriyorum. Onun dışında şarkı bazında pek birşey yapmıyorum. Albüm falan düşünmüyorum çünkü öyle bir duruma geldi ki, tabi yaşlar da ilerliyor. Pop müziği genelde gençlere hitap eden bir müzik oldu. Geçen kış bir albüm çıkarttım ama neredeyse kimsenin de haberi olmadı” sözleriyle, sitemini dile getirmişti.

“ALEYNA BANA SEMPATİK GELİYOR”

Yeni nesil pop şarkıcılara değinen Erkoç, “Çok fazla yenileri tanımıyorum ama en yeni bildiğim Aleyna Tilki, benim çok hoşuma gidiyor. Birçok insanı kızdırabiliyor. Aleyna bana çok sempatik geliyor” diye konuşmuştu.

PaYLaŞşşş