Simge Sağın’dan Derya Uluğ’a: Hadi evlenin artık!

Uzun zamandır aşk yaşayan Derya Uluğ ile Asil Gök’ün mutlu birlikteliği tam gaz devam ediyor.

“ENTERESAN BİR DUYGUYMUŞ”

Şarkıcı, basın mensuplarının, “Asil Gök ile ‘Yansıma’ şarkısına çektiğiniz klipte gelinlik giydiniz. Neler hissettiniz o an?” sorusuna “İlk kez gelinlik giydim. Provada beni görünce herkes ağladı, ben de kendimi gelinlik ile görünce ağladım. Enteresan bir duyguymuş. Bana da prova oldu. Nelerin ağır nelerin zor olduğunu anladım. Çok keyifli bir klipti. Çok eğlendik çekerken. Harbiye’de de yine o şarkıyı eğlenerek söyleyeceğiz” cevabını vermişti.

“O DA OLUR İNŞALLAH”

“Klip çekimi oldu ama düğün çekimi ne zaman olacak?” sorusuna ise “En hayırlı olduğu an da olur o da inşallah” diye cevap vermişti.

37 YAŞINA BASTI

Derya Uluğ, önceki gün 37 yaşına bastı. Ünlü şarkıcının yeni yaşını kendisi gibi müzisyen olan sevgilisi Asil Gök, Instagram hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla kutladı.

“İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM”

Birlikte seslendirdikleri ‘Yansıma’ şarkısının klip çekimlerinden bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Asil Gök, ‘’Seninle olduğum her gün için Allah’ıma şükürler olsun. İyi ki doğdun sevgilim’’ notunu düştü. Asil Gök’ün romantik paylaşımı ilgi gördü.

Asil Gök’ten Derya Uluğ’a şarkı

SİMGE SAĞIN’DAN YORUM GECİKMEDİ

Takipçilerinin yorum ve beğeni yağmuruna tuttuğu kareye Simge Sağın da ‘’Hadi evlenin artık’’ yorumunda bulundu.

Derya Uluğ: İşlerimi astrolojiye göre ayarlıyorum

PaYLaŞşşş