Haberler: Ünlü rapçi Killa Hakan’dan aylar sonra ilk açıklama! İşte son durumu

Rap dünyasının popüler isimlerinden olan Killa Hakan, geçtiğimiz mart ayında ameliyat olduğunu takipçileriyle paylaşmış ve yaşadığı sağlık sorunlarından bahsetmişti: Selam arkadaşlar. Bayağı bir zamandır yoktum. Ameliyat oldum, iyileşmeye çalışıyorum. Sağlığım yerine gelsin güzel şeyler yapacağım inşallah. Şimdilik kendimle uğraşıyorum ve pek fazla bir şey yapamıyorum. Tüm beni merak edip soranlara, tüm Killa sevenlere selamlar ve sevgiler. Mücadeleye devam.

“YOĞUN BAKIMDA ÖLÜM KALIM SAVAŞI VERİYOR”

Koronavirüse yakalandığı öğrenilen 49 yaşındaki şarkıcının durumu haziran ayında ağırlaşmış, virüsün böbreklerine ve akciğerlerine hasar vermesinin ardından bağışıklık sistemi çökmüştü. Rapçi Massaka, arkadaşının son durumunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı: Killa Hakan’ın sağlık durumu hiç iyi değil. Yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

“DURUMU ÇOK KRİTİK”

Rapçi Ceza da Almanya’da yaşayan meslektaşının durumu hakkında sevenlerine bilgi vermişti:

Alıntı Metni

“DUALARIMIZ KABUL OLDU”

Killa Hakan adıyla tanınan Hakan Durmuş’tan bir ay sonra güzel haber gelmişti. Yoğun bakımdan çıkıp normal odaya çıkan meslektaşının hastane odasından fotoğrafını paylaşan Massaka, “Allah’a çok şükür. Her şey yolunda. Dualarımız kabul oldu” mesajını yazmıştı.

“ÇOK KÖTÜ GÜNLER GEÇİRDİM”

Killa Hakan, tedavi sürecinin ardından ilk kez açıklama yaparken, “Yavaş yavaş iyileşme yolunda gidiyorum” ifadelerini kullandı.

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş