Kaan Yıldırım ile Kubilay Aka’nın Bodrum keyfi

Yaz sezonunu geçtiğimiz haftalarda Çeşme’de açan ardından Bodrum’a geçen Kaan Yıldırım, yakın arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu ile Cem Yılmaz’ın teknesinde görüntülenmişti. Uraz ve Kaan, seabob yaparken; Cem Yılmaz da teknesinde yüzüstü yatarak dinlenmişti.

KANKALARIN TEKNE SEFASI

Bir süre denizin ortasında hem yüzen hem sohbet eden üçlü bol bol kahkaha atmıştı. İki gündür Bodrum’da gece gündüz birlikte vakit geçiren yeni kankalar, deniz sefası sonrası teknenin arkasında sohbete devam etmişlerdi.

“HANDE NE DİYORSA DOĞRUDUR”

Ardından İstanbul’a dönen Kaan Yıldırım, Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere yansımıştı. Geçtiğimiz günlerde adının aşk dedikodularına karıştığı Hande Erçel’in kendisi için “Arkadaşım ve arkadaşım olarak kalacak” demesiyle ilgili konuşan oyuncu, “Doğrudur, Hande ne söylüyorsa doğrudur” demişti.

Kaslarıyla şov yapan Kaan Yıldırım’a Salih Bademci’den yorum

NE OLMUŞTU?

Ayrılık haberlerinin ardından Etiler’de bulunan menajerlik şirketinden çıkarken kameralara yansıyan Erçel, Kaan Yıldırım’ın görüntüleri hatırlatılınca şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

KUBİLAY İLE BODRUM’DA

Tüm yaşananlardan sonra Kaan Yıldırım (35), daha önce ‘Vatanım Sensin’, ‘Aşk 101’, ‘Çukur’ gibi yapımlarda rol alan oyuncu arkadaşı Kubilay Aka (27) ile soluğu Bodrum’da aldı.

Yalıkavak’a giden Aka ve Yıldırım, önceki gün konakladıkları otelin plajında objektiflere yansıdı. Bir ara sıcaktan bunalan Kubilay Aka ve Kaan Yıldırım, kendilerini serin sulara bıraktı.

Hande Erçel’den Kaan Yıldırım cevabı!

KEYİFLİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Bir yandan yüzüp bir yandan da sohbet eden ikilinin o anları, objektiflere böyle yansıdı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Kubilay Aka ve Kaan Yıldırım, daha sonra güneşlenmek için şezlonglarına geri döndü. Yıldırım kaslı vücuduyla dikkat çekti.

PaYLaŞşşş