Yasemin Yürük’ün direk dansı isyanı! ‘Seksi görünmek için yapılan bir iş değil’

Son dönemde sosyal medya hesabında yaptığı direk dansı görüntüleri ile dikkat çeken Hepsi grubunun üyelerinden Yasemin Yürük (37), geçtiğimiz akşam Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Pole dans’ın (direk dansı) Türkiye’de yanlış anlaşılmasına isyan eden Yürük, “En yakın arkadaşlarım bile yaptığım şeyi algılayamıyor ama olsun sorun yok. Algı farklı çünkü” diye konuştu.

“GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ KOLAY DEĞİL”

Yürük, “Aslına bakarsanız olimpiyat sporu pole dans. Yurtdışında yarışmaları yapılıyor ama Türkiye’de bir türlü kabul ettiremiyoruz federasyona. Deneseniz yapamazsınız, çok zor” dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

“BU ALGIYI YIKMAK İSTİYORUM”

“Şunu unutmamak gerekiyor; zor bir spor, emek isteyen iş. Göründüğü gibi sadece seksi gözükmek için yapılan bir iş değil. Bu algıyı yıkmak istiyorum.”

Hepsi grubunun dağılmasından sonra influencer ve spor hocalığı yaparak yoluna devem eden Yürük, müziğin artık hayatında hobi olarak kaldığını, müzik piyasasının kendilerini küstürdüğünü söyledi.

“MÜZİĞİ HOBİ OLARAK YAPIYORUM”

“Spor hocalığı daha ön planda hayatımda. Müzik daha geri planda, çok ilgilendiğim bir şey değil. Aslında müziği hobi gibi yapıyorum” diyen ünlü isim, şöyle devam etti:

Alıntı Metni

“ARTIK YAPACAĞIMIZI SANMIYORUM”

“Özellikle bizim yaptığımız işi anlayabilen çok az insan var. Şu an Edis, Zeynep gibi genç isimler devam ettiriyor dans ederek şarkı söylemeyi ama bizim artık yapacağımızı sanmıyorum.”

‘Hepsi’nin üyelerinden Yasemin Yürük, Bodrum’da!
Yasemin Yürük’ten ‘Hepsi’ açıklaması: Bir projemiz var
PaYLaŞşşş