Büşra Pekin: Hiç diyet yapmadım!

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET
‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ ile ünlenen ve daha sonra birçok projede yer alan Büşra Pekin, uzun yıllardır ekranlardan uzaktaydı. Bu süreçte imajındaki değişiklikle sık sık gündem olan ünlü isim, geçtiğimiz senelerde6 ay sıkı bir çalışma yaparak 15 kilo vermişti. Pekin değişimiyle alakalı olarak”Giydiklerim daha çok yakışıyor, mutluyum” demişti.

Son olarak 2019’da hayatını kaybedenmerhum şarkıcı Dilber Ay’ın hayat hikayesinin anlatıldığı ‘Dilberay’ filminde başrol oynayan oyuncu,yeni projesi için 9 kilo almıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Büşra Pekin, “Filmin ilk aşamasında çocukluktan başladığımız için kilom idealdi. İlerleyen yaşlara doğru 9 kilo aldım. Dilber Ay’ı oynamak büyük sorumluluk. Güçlü bir kadınmış helal olsun” ifadelerini kullanmıştı.

“DİYETİ BOZDU” DEDİRTMİŞTİ

Film vizyona girer girmez diyete başlayan Pekin, 12 kilo vermişti. Ancak geçtiğimiz haftalarda tatil için Amerika’ya giden güzel oyuncu,plajda kaçamak yapmıştı. Büşra Pekin,hamburger ve patates yiyip “Diyeti bozdu” dedirtmişti. Bu paylaşımı çok konuşulan ünlü isim, tatili biter bitmez Türkiye’ye döndü.

Büşra Pekin: Çantamda hep içlik taşırım

ÜNLÜ OYUNCUDAN AÇIKLAMA

Büşra Pekin, önceki gün Bebek Otel’e girerken objektiflere takıldı.Muhabirlerin, “Tatilde diyeti bozdunuz mu?” sorusuna yanıt veren 40 yaşındaki ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“GÜZEL TEPKİLER ALIYORUZ”

Yakında bir film çekeceklerini dile getiren Büşra Pekin, rol aldığı ‘Dilberay’ filmi hakkında da konuştu. Rolüne, daha önce “Dilber Ay’ın YouTube’da bu zamana kadar yayınlanan tüm videolarını izleyerek hazırlandım” sözleriyle hazırlandığını ifade eden ünlü oyuncu, “Derin bir hikâye, güzel tepkiler alıyoruz. Çok mutluyum” dedi.

PaYLaŞşşş