HABERLER || Emine Ün’den ihanet iddiasına yanıt!

2012’de evlenen Emine Ün ile Tolga Karakaş 2021’in nisan ayında boşandı. Ayrılık haberini sosyal medyadan duyuran güzel oyuncu, “Her şey insanlar için. Eşim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu dünya ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir” ifadelerini kullanmıştı.

‘İŞ ORTAKLIĞI AŞKA DÖNÜŞTÜ’

İkilinin evliliğinin bitirmesinin ardından ortaya bomba bir iddia atıldı. Emine Ün’ün kız kardeşi Mine Ün ile eski eşi Tolga Karakaş’ın aşk yaşadığı iddia edildi. Karakaş, henüz Emine Ün ile evliyken baldızıyla iş ortaklığına başladı. İkili arasındaki iş arkadaşlığı, bir süre sonra aşka dönüştü. Bunu öğrenen ünlü oyuncu da hemen evliliğini bitirip kardeşiyle olan tüm bağını da kopardı.

“İDDİALARA GERÇEK DIŞI, İFTİRA”

Basına yansıyan iddialar sonrasında Tolga Karakaş, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Alıntı Metni
Emine Ün: Annem yüreğimde hep sızı olacak

‘AYRILIK NEDENİ ÜÇÜNCÜ KİŞİLER DEĞİL’

Eski eşinin açıklamalarının ardından Emine Ün de suskunluğunu bozdu. Ünlü oyuncu avukatı aracılığıyla yazılı bir açıklamada bulundu:

Alıntı Metni

‘YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN’

Öte yandan Tolga Karakaş, geçtiğimiz yıl Mine Ün ile birlikte görüntülenmiş, “Yanlış anlaşılma olmasın. Yanımdaki hanımefendi Emine Hanım’ın kız kardeşidir” demişti.

İlker Aksum: Dedikodular umurumda değil!
PaYLaŞşşş