İğrenç iddia sonrası Ricky Martin’den açıklama

Önceki haftalarda Latin pop yılızı Ricky Martin’in 2014-2018 ve 2020-2022 yıllarında beraber çalıştığı Drucker, şarkıcının kendisine 3 milyon dolar değerinde komisyonu ödemediğini iddia etmişti. Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne dava isteminde bulunan Rebecca Drucker, şarkıcının kendisine milyonlarca dolar borcu olduğunu öne sürmüştü.

“MENAJERİNİ SUSTURMAYA ÇALIŞTI”

Grammy ödüllü şarkıcının, menajeri tehdit ettiği ve susması için bazı belgeler imzalatmaya çalıştığı ileri sürülmüştü. Geçmişte dikkatsizce davranan ve yanlış hareketler yapan Ricky Martin’i koruduğunu belirten menajer, onu hep arkadaşı olarak gördüğünü ifade etmişti.

Menajerin mahkemeye verdiği ifadede ‘toksik iş ortamı’nı işaret eden bazı olaylara yer verilirken, 2018 yılında Martin ve temsilcisi José Vega arasında Dubai’de yaşanan bir olaya da atıfta bulunulmuştu.

Eğer şarkıcı uzlaşma yoluna gitmezse menajerin avukatları, ellerinde bazı kanıtlar olduğunu ve adım atmaktan çekinmeyecekleri belirtmişti.

KARİYERİNİ BİTİREBİLECEK KANITLARI VAR

Menajerin “Şarkıcının kariyerini sona erdirebilecek nitelikte” kanıtları olduğunu iddia etmesi ise soru işaretleri uyandırmıştı. Rebecca Drucker’in ifadelerinin buzdağının yalnızca görünün kısmı olduğu, jüri karşısında konuşmak için can attığını da belirtilmişti.

Ricky Martin ortaya çıktı!

MARTİN’E UZAKLAŞTIRMA KARARI!

İki hafta önce ise Porto Riko’daki bir yargıcın, dünyaca ünlü pop ikonu Ricky Martin’e karşı ‘aile içi istismar’ nedeniyle bir uzaklaştırma kararı çıkardığı ortaya çıkmış, ancak istismara uğradığı söylenen kurbanın adı daha önce açıklanmamıştı.

Konuya ilişkin basına açıklama yapan bir polis, “Şimdiye kadar polis onu bulamadı. Hakkında şikayetçi olan kişiye ilişkin uzaklaştırma kararı bulunuyor. Emrin yürürlükte kalıp kalmayacağını ise hakim belirleyecek” demişti.

‘YEĞENİYLE İLİŞKİ YAŞADI’ İDDİASI

İspanyol gazetesi Marca’ya göre; Ricky Martin’in erkek kardeşi Eric Martin, söz konusu şikayette bulunan kişinin şarkıcının yeğeni olan 21 yaşındaki Dennis Yadiel Sanchez olduğunu söyledi. Ricky Martin’in, yedi ay boyunca yeğeni Dennis Yadiel Sanchez ile ilişki yaşadığı ve ilişkileri süresince de Sanchez’e fiziksel ve psikolojik şiddet gösterdiği iddia edildi.

Porto Riko gazetesi El Vocero ise; Martin’in yaklaşık olarak iki ay önce ayrılmalarını iyi karşılamadığını ve yeğenini aramaya devam ederek, evinin yakınlarında dolaştığını kaydetti. Sanchez ayrıca, Martin’in ‘fazla miktarda alkol ve uyuşturucu tükettiğini’ de iddia etti ve mahkemeye verdiği dilekçede güvenliğinden endişe ettiğini belirtti.

Porto Riko’nun ‘ensest suçlamaları’ yasalarına göre; hakkındaki şoke edici iddialar doğruysa, şarkıcı elli yıla kadar hapis cezası alabilir.

Ricky Martin baba oldu

AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI

Ricky Martin’in avukatı Marty Singer, olay hakkında konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“YARGI YOLUYLA YANIT VERECEĞİM”

50 yaşındaki ünlü şarkıcı ise, Twitter hesabından yayınladığı açıklamada şunları yazdı:

Alıntı Metni

Hukuki sürecin 21 Temmuz’da başlaması bekleniyor.

Ayşe’nin Ricky Martin heyecanı!
PaYLaŞşşş