Berkay Şahin: Ev taşıma olayı bizi mahvetti!

Berkay ile 2016 yılında bu yana mutlu bir evlilik sürdürdüğü eşi Özlem Ada Şahin, geçtiğimiz Emirgan’da bir kafede kameralara yansımıştı. Baş başa kahvaltı yapan ikili, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlamış; taşınma telaşında olduklarını belirten ünlü çift, “Taşınmaya mola verdik, kahvaltı yapmaya geldik” demişti.

“İKİ YIL İYİ DİNLENDİK”

Yoğun bir konser maratonu olduğunu belirten popçu, “Tempoya vücut alıştı. Haftada 4-5 gün sahnedeyim. 1.5-2 yıl iyi dinlendik. Sezon benim için yoğun ve güzel geçiyor. Her yerde konserler var. Sektörün böyle hareketli olması güzel şeyler” şeklinde konuşmuştu.

“SAÇMALAMIŞ!”

Konserden konsere koşan Berkay’a son dönemde sahnelerde yaşanan ilginç olaylar sorulmuştu. Meslektaşı Ece Seçkin’e telefon fırlatılması ve rapçi Murda’nın sahnesine para atılması hatırlatılan şarkıcı, yaşananları duymadığını söylese de, ‘görgüsüzlük’ olarak nitelendirmişti:

Alıntı Metni
Berkay: Ben de mi Lolipop yiyeyim?

“BENDEN KURTULUYORSUNUZ”

40 yaşındaki şarkıcı, tüm bunların ardından önceki gün eşiyle birlikte Etiler’de alışveriş turunda objektiflere takıldı. Terliksiz dışarı çıkmayan şarkıcı, basın mensuplarının soruları üzerine, “Az kaldı arkadaşlar benden kurtuluyorsunuz. Soğuk havalar yaklaşıyor artık ayakkabı giyinmeye başlarım” diyerek gülümsedi.

2.5 aydır ev taşımasıyla uğraştıklarını ifade eden Berkay, “Birisine beddua mı edeceksin? ‘İnşallah evini taşırsın’ desen en büyük kötülük olur herhalde. Ev taşıma olayı bizi mahvetti” diye konuştu.

“HER GÜNÜMÜZ ÖZEL OLSUN”

Geçtiğimiz günlerde evlilik yıl dönümlerini kutlayan ikiliden Berkay, “O tarz şeyleri Özlem düşünüyor. Ne yalan söyleyeyim, benlik şeyler değil. Sevgililer Günü, doğum günüymüş pek umurumda olmaz, umursamam. Bir gün değil, her günümüz güzel olsun” açıklamasını yaptı.

‘Bana göre iki star var bu ülkede’
PaYLaŞşşş