Haberler: Bestemsu Özdemir korkuttu! Bestemsu Özdemir’in hastalığı ne?

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Bestemsu Özdemir, Kasım 2021’de Maslak’ta özel bir hastanenin bahçesinde hava alırken görüntülenmişti. Tekerlekli sandalyede oturan ünlü oyuncunun, hasta ve yorgun hali dikkatlerden kaçmamıştı.

“BENİ BU HALDE ÇEKMEYİN”

Böbrek rahatsızlığı sebebiyle tedavi gördüğünü belşrten Özdemir, “Beş gündür hastanedeyim. Böbreğimde bir rahatsızlık vardı şu an iyiyim. Üç gün daha hastanede kalacağım. Beni bu halde çekmezseniz sevinirim” ifadelerini kullanmıştı.

Ardından sağlığına kavuşan oyuncu, ‘Teve2 Magazin Masası’ programına telefonla bağlanarak, 11 gün hastanede kaldığını açıklamıştı.

Boyası kalkmış, ön farları bantlı!

“O HASTALIĞIMDAN ESER YOK”

Bestemsu Özdemir, önceki gün aynı hastaneydi. Basın mensuplarının “Çok geçmiş olsun. Bir sorun yoktur umarız. ‘Hastalığınız mı tetikledi acaba?’ diye düşünmüştük” demesi üzerine Özdemir, “Yok, Allah korusun. O zor süreç geride kaldı, gayet iyiyim. O hastalığımdan eser yok. Teyzem rahatsız, onu ziyarete geldim. Ailecek buradayız. Birkaç gün burada kalacak teyzem” dedi.

SEVGİLİSİ ÖZEL PLAKALI ARACINI TAHSİS ETTİ

30 yaşındaki oyuncu, plakası sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’nun baş harflerinden oluşan ve kendisi için özel olarak tahsis edilen araca binerek, hastaneden ayrıldı.

Serkan Mehmet Durdu ile ilk kez el ele

“KURALLARIM YOK”

Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir AVM çıkışı objektiflere takılmış, kadrosunda yer aldığı proje hakkında şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş