Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’den canlı yayında duygulandıran itiraf: Canımdan can gitti

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmiş, kızı kadar popüler biri haline gelmişti. Arabesk parçalardaki performansıyla sesine övgüler yağan Öztel, ‘Acıların Kadını’ olarak da bilinen Bergen’in (Belgin Sarılmışer) ‘Seni Kalbimden Kovdum’ şarkısını seslendirip müzikseverlerle buluşturmuştu.

“ANNEM BENDEN ÇOK KONUŞULUYOR”

Nisan 2022’de Kuruçeşme’de objektiflere yansıyan Aleyna Tilki, “Anneniz de arabesk söylüyor, aranızda çekişme var mı? sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

Aleyna Tilki, bir konser öncesi de annesi Havva Öztel’i överek, “Sesi cidden güzel” demişti. İddialara göre; 21 yaşındaki şarkıcı, annesiyle düet yapacağını da açıklamıştı. Ancak Havva Öztel, bu haberleri sosyal medya hesabından yalanlamıştı.

“ÖYLE BİR DÜŞÜNCEM YOK” DEMİŞTİ!

“Aleyna Tilki’nin annesi şarkıcı oluyor” başlıklı bir haberi paylaşan Öztel ise “Peki bundan benim haberimin olmaması” mesajını yazmıştı. Havva Öztel, “Arkadaşlar öyle bir düşüncem yok. Belki ileride kızımla hatıra kalsın diye Anneler Günü’nde bir düet yaparım ama daha fazlası olsun istemem. Ben evimin salonunda, mutfağında şarkı söylemeyi tercih ederim” ifadelerini kullanmıştı.

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel takipçisini ifşa etti!

ARALARINDAKİ İLİŞKİYİ ANLATTI

Havva Öztel, bugün tv8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına konuk oldu. Öztel, Tilki ile ilişkisi ve yaşadıkları zorluklardan bahsetti.

“KIZLARIMLA ARKADAŞ GİBİ DEĞİLİM”

Öztel, “Ben kızlarımla arkadaş gibi değilim. Ben anneyim, kızlarımın yeterince arkadaşları var. Ben sadece annelik görevimi yerine getirmeye çalışıyorum. Tırnaklarımı çıkarmam gereken yerde de yapıyorum, sonuçta çocuklarım yani. Bu anlamda profesyonel düşünemeyebilirim” dedi.

“O DÖNEMİ HİÇ UNUTMUYORUM”

Unutamadığı bir olayı anlatan Havva Öztel şöyle konuştu:

Alıntı Metni

Öztel, “Geldiler ve gördüler, bu kadının ekonomik durumu gayet iyi. Etrafta magazinde dönen bir şey olunca da merak konusu oldu. ‘Çocuğu kullanıyor mu?’ çabasına girdiler. Öyle olmadığını gördüler” diye devam etti.

‘TERS KELEPÇE TAKIP GÖTÜRÜRLER’ AÇIKLAMASI

Havva Öztel, kızı Aleyna Tilki’nin ‘Bir çok şeyi açıklarsan ters kelepçe takıp götürürler o kişileri’ sözlerine de açıklık getirdi:

Alıntı Metni
Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel pozuyla dikkat çekti
PaYLaŞşşş